reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HTML - tvorba stromové struktury - provázání

Tommy33 (12)|16.6.2011 08:41
Zdravím,

mám takovou prosbičku...
Potřeboval bych naprogramovat menu v tvaru "TreeView - stromová struktura" (což není až tak těžké udělat manuálně), ale zajímalo by mne jestli to jde udělat nějak automaticky.
Automaticky generovat HTML kod z adresáře "Dokumenty", v kterém je dejme tomu 10 složek, každá složka má nějaké podsložky, pak další podsložky a pak až dokumenty - word,excel,pdf,jpg atd.
Kdyby toto probehlo automaticky a bylo provázáno, tak že pokud bych v složce "Dokumenty" umazal nějakou složku, smazala by se i na webu.
Je mi jasné že by to šlo udělat přes nějaký redakční systém, kde se dá nastavit struktura a provázání s dokumenty na disku a následné přenesení na web. Ale jde něco podobného udělat i přes HTML kod?

A pokavad by nešlo takto celou strukturu provázat, šlo by udělat toto? Celý strom složek bych vytvožil manuálně (to už dokonce mám), ale poslední složka v které budou umístěny dokumenty by měla být schopna generovat svuj obsah z disku.
Zjištovat jestli se uvnitř něco nezměnilo, přidávat nebo ubírat dokumenty atd, prostě být svázána s složkou na disku serveru.

Byl bych rád za jakékoli nápady, připomínky, postřehy atd... Na všechny dotazy ohledně situace ihned odpovím.
Předem všem děkuji za pomoc!!!
j.albi (476)|19.6.2011 22:06
V HTML to nejde. Dělá se to v PHP a je toho plný internet .
EditorPO (2819)|19.6.2011 23:32
skús sa inšpirovať na tejto stránke
Tommy33 (12)|20.6.2011 07:57
j.albi : jj to už jsem se dozvěděl na jiných forech, že v HTML to nejde, tak že se poukouším zjistit jak to udělat pomocí PHP či javy

EditorPO : děkuju, mrknu se na to