Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTML - tvorba stromové struktury - provázání

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Zdravím,

mám takovou prosbičku...
    Potřeboval bych naprogramovat menu v tvaru "TreeView - stromová struktura" (což není až tak těžké udělat manuálně), ale zajímalo by mne jestli to jde udělat nějak automaticky.
    Automaticky generovat HTML kod z adresáře "Dokumenty", v kterém je dejme tomu 10 složek, každá složka má nějaké podsložky, pak další podsložky a pak až dokumenty - word,excel,pdf,jpg atd.
    Kdyby toto probehlo automaticky a bylo provázáno, tak že pokud bych v složce "Dokumenty" umazal nějakou složku, smazala by se i na webu.
    Je mi jasné že by to šlo udělat přes nějaký redakční systém, kde se dá nastavit struktura a provázání s dokumenty na disku a následné přenesení na web. Ale jde něco podobného udělat i přes HTML kod?

A pokavad by nešlo takto celou strukturu provázat, šlo by udělat toto? Celý strom složek bych vytvožil manuálně (to už dokonce mám), ale poslední složka v které budou umístěny dokumenty by měla být schopna generovat svuj obsah z disku.
    Zjištovat jestli se uvnitř něco nezměnilo, přidávat nebo ubírat dokumenty atd, prostě být svázána s složkou na disku serveru.

Byl bych rád za jakékoli nápady, připomínky, postřehy atd... Na všechny dotazy ohledně situace ihned odpovím.
    Předem všem děkuji za pomoc!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

V HTML to nejde. Dělá se to v PHP a je toho plný internet .

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

skús sa inšpirovať na tejto stránke

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

j.albi : jj to už jsem se dozvěděl na jiných forech, že v HTML to nejde, tak že se poukouším zjistit jak to udělat pomocí PHP či javy

EditorPO : děkuju, mrknu se na to

Podobná témata

1. Sloupce v HTML
    Od Apophis66 v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 29-10-2008, 21:20
  2. Excel do HTML
    Od olasek001 v sekci Programování
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-07-2008, 22:54
  3. html