reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Které wallpapery eSuba: Play With Soul se Vám nejvíce líbí?

Hana Konečná (28)|17.6.2011 13:43
Podívejte se výše na 10 nejlepších wallpaperů na téma eSuba: Play With Soul (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí.





Pro hlasování je třeba být přihlášený.

Třeba právě Vy rozhodnete, kdo získá procesor Intel Core i7-2600K + tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu.





Cena za 2. a 3. místo: tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu.
chart_88x88.png
Karel Polívka (1485)|4.7.2011 10:46
Provedl jsem úpravu počtu hlasů u wallpaperu od nového účastníka soutěže, uživatele Spark, jelikož pro něj hlasovalo 31 nově vytvořených profilů, jejichž shodným prvkem bylo:

  • pár minut po vytvoření profilu došlo k hlasování v anketě, a to udělením hlasu pouze 1 wallpaperu - Spark: 1
  • kromě přihlášení na fórum a hlasování v anketě nedošlo už k žádné další aktivitě - ani na fóru, ani v magazínu (od jejich hlasování uběhlo už více dní, nejméně však 3 dny).

Nelze vyloučit, že by k něčemu takovému mohlo dojít, ale určitě ne v takové míře - 31 v červnu vytvořených profilů s nulovou aktivitou vyjma udělení 1 hlasu pouze pro wallpaper Spark: 1. Navíc 10 z těchto profilů bylo vytvořeno až poslední den, přičemž k takovémuto udělování hlasů u ostatních wallpaperů pomocí jednoúčelových nových profilů nedošlo.

Dále jsem u všech wallpaperů odečetl hlasy jejich autorů, pokud hlasovali sami pro sebe.


1. místo patří jednoznačně wallpaperu Pakrik: 2. Kromě nejvyššího počtu hlasů v anketě získal i nevyšší hodnocení od naší komise a hlasovalo pro něj nejvíce aktivních diskutérů z tohoto fóra – 10 hlasů pocházelo od uživatelů, kteří zde mají více než 50 příspěvků a aspoň 15 reputačních bodů; naopak pro wallpaper od Sparka hlasoval takový uživatel pouze 1.

Tento pokus o zmanipulování hlasování mě přiměl ke změně systému hodnocení - podrobnosti jdou zde.



Finálové pořadí:

1. místo: Pakrik: 2 – odměna: procesor Intel Core i7-2600K, tričko dle vlastního výběru z webu http://www.eSubaWear.eu, 3500 kreditů
2. místo: ZiPER: 1 – odměna: tričko dle vlastního výběru z webu http://www.eSubaWear.eu, 2000 kreditů
3. místo: shredder: 1 – odměna: tričko dle vlastního výběru z webu http://www.eSubaWear.eu, 2000 kreditů

Výhercům gratuluji!


Kredity jim budou připočteny v nadcházejících dnech, výherce věcných cen ohledně poslání zkontaktujeme pomocí e-mailu.
lukas8178 (229)|4.7.2011 11:56
První místo Pakrik určitě souhlas, druhé místo jsem spíše viděl Zaratha ale i tak gratulace všem vítězům.:thumb
Dash-POWER(CZ) (82)|4.7.2011 12:31
Gratulace všem vítězům :thumb
NHKG (1136)|4.7.2011 13:13
Gratuluji vítězům.
Opět se potvrdilo, že nemám tuctový vkus, protože ani pro jeden z vítězných wallpaperů jsem nehlasoval.
H3w3R (226)|4.7.2011 13:31
já se zase netrefil do vkusu vás hlasujících :D
gratulace všem zúčastněným a hlavně nováčkovi k výhře :thumb
Spark (20)|4.7.2011 13:58
Gratuluji k výhře a zároveň se omlouvám za manipulaci s hlasováním, přiznávám se že jsem měl tak velkou touhu vyhrát, až mne to přivedlo na scestí. No ale jde vidět, že všechno zlé je k něčemu dobré, filtr schvaluji.
Co se týče výherců tak první místo jsem typoval dobře, nepočítal jsem s tím že by mi to prošlo. Druhé taky ale třetí mne trochu udivilo.
slate (86)|4.7.2011 16:41
Gratulace vítězům :thumb

Pro uživatele Spark - Dík za schválení nových pravidel. Já bych se na tvém místě propadl hanbou. Už se těším na tvoje další práce. Vše je samozřejmě myšleno jako ironie :thumbdown
czhunter (775)|4.7.2011 17:44
[quote=Spark;459469]Gratuluji k výhře a zároveň se omlouvám za manipulaci s hlasováním[/quote]To je pěkné, ale doufám, že dostaneš červenou kartu na minimálně 3-6 kol dopředu.
Lehce by ti to projít nemělo.
Pakrik (86)|4.7.2011 20:17
fuuha no ani som to nečakal :) ten wall. ma kopec chýb , osobne som to typoval na strogga a H3w3R :) ale mam teraz motiváciu zlepšovať sa :) m len škoda , že bolo toto kolo trošku problémové (Spark) ale aspoň sa ponaučil :)
Strogg_CZ (191)|6.7.2011 17:20
Gratulace vítězům,
kromě prvního místa šly díla ostatních výherců mimo můj vkus.Tipoval jsem jinak.
Karel Polívka (1485)|8.7.2011 01:09
[quote=Spark;459469]Gratuluji k výhře a zároveň se omlouvám za manipulaci s hlasováním, přiznávám se že jsem měl tak velkou touhu vyhrát, až mne to přivedlo na scestí. No ale jde vidět, že všechno zlé je k něčemu dobré, filtr schvaluji.
Co se týče výherců tak první místo jsem typoval dobře, nepočítal jsem s tím že by mi to prošlo. Druhé taky ale třetí mne trochu udivilo.[/quote]
Škoda, že tohle přiznání a omluva nepřišla dříve, než se na to přišlo a dalo veřejně najevo. Nepočítal jste s tím, že by Vám to prošlo, ale na druhou stranu proč to nezkusit, že? :thumbdown

Vzhledem k tomu, že jde o soutěž, v které každý z účastníků nechá několik hodin kreativní práce, by nebylo fér to jen tak přejít.
[quote=czhunter;459479]To je pěkné, ale doufám, že dostaneš červenou kartu na minimálně 3-6 kol dopředu.
Lehce by ti to projít nemělo.[/quote]
Tvůrce profilu Spark (tím nemám na mysli pouze tento profil, ale i jakékoli další pokusy o účast dotyčného) je vyloučený z 6 nadcházejících kol soutěže SHWallpaper (36., 37., 38., 39., 40., 41.) + dostává červenou kartu s platností 6 měsíců.