Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Které wallpapery eSuba: Play With Soul se Vám nejvíce líbí?

Hlasujících
148. Pro hlasování se musíte přihlásit
Hlasování s více možnostmi
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12
    Redakce Avatar uživatele Hana Konečná
    Registrace
    Jun 2010

Podívejte se výše na 10 nejlepších wallpaperů na téma eSuba: Play With Soul (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí.

Pro hlasování je třeba být přihlášený.

Třeba právě Vy rozhodnete, kdo získá procesor Intel Core i7-2600K + tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu.

Cena za 2. a 3. místo: tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu.
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Odpovídat lze po přihlášení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Provedl jsem úpravu počtu hlasů u wallpaperu od nového účastníka soutěže, uživatele Spark, jelikož pro něj hlasovalo 31 nově vytvořených profilů, jejichž shodným prvkem bylo:

• pár minut po vytvoření profilu došlo k hlasování v anketě, a to udělením hlasu pouze 1 wallpaperu - Spark: 1
    • kromě přihlášení na fórum a hlasování v anketě nedošlo už k žádné další aktivitě - ani na fóru, ani v magazínu (od jejich hlasování uběhlo už více dní, nejméně však 3 dny).

Nelze vyloučit, že by k něčemu takovému mohlo dojít, ale určitě ne v takové míře - 31 v červnu vytvořených profilů s nulovou aktivitou vyjma udělení 1 hlasu pouze pro wallpaper Spark: 1. Navíc 10 z těchto profilů bylo vytvořeno až poslední den, přičemž k takovémuto udělování hlasů u ostatních wallpaperů pomocí jednoúčelových nových profilů nedošlo.

Dále jsem u všech wallpaperů odečetl hlasy jejich autorů, pokud hlasovali sami pro sebe.

1. místo patří jednoznačně wallpaperu Pakrik: 2. Kromě nejvyššího počtu hlasů v anketě získal i nevyšší hodnocení od naší komise a hlasovalo pro něj nejvíce aktivních diskutérů z tohoto fóra – 10 hlasů pocházelo od uživatelů, kteří zde mají více než 50 příspěvků a aspoň 15 reputačních bodů; naopak pro wallpaper od Sparka hlasoval takový uživatel pouze 1.

Tento pokus o zmanipulování hlasování mě přiměl ke změně systému hodnocení - podrobnosti jdou zde.

Finálové pořadí:

1. místo: Pakrik: 2 – odměna: procesor Intel Core i7-2600K, tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu, 3500 kreditů
    2. místo: ZiPER: 1 – odměna: tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu, 2000 kreditů
    3. místo: shredder: 1 – odměna: tričko dle vlastního výběru z webu www.eSubaWear.eu, 2000 kreditů

Výhercům gratuluji!

Kredity jim budou připočteny v nadcházejících dnech, výherce věcných cen ohledně poslání zkontaktujeme pomocí e-mailu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

První místo Pakrik určitě souhlas, druhé místo jsem spíše viděl Zaratha ale i tak gratulace všem vítězům.

Občasný diskutér Avatar uživatele Dash-POWER(CZ)
    Registrace
    Jun 2010

Gratulace všem vítězům

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Gratuluji vítězům.
    Opět se potvrdilo, že nemám tuctový vkus, protože ani pro jeden z vítězných wallpaperů jsem nehlasoval.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

já se zase netrefil do vkusu vás hlasujících
    gratulace všem zúčastněným a hlavně nováčkovi k výhře

Nováček
    Registrace
    May 2011

Gratuluji k výhře a zároveň se omlouvám za manipulaci s hlasováním, přiznávám se že jsem měl tak velkou touhu vyhrát, až mne to přivedlo na scestí. No ale jde vidět, že všechno zlé je k něčemu dobré, filtr schvaluji.
    Co se týče výherců tak první místo jsem typoval dobře, nepočítal jsem s tím že by mi to prošlo. Druhé taky ale třetí mne trochu udivilo.

Občasný diskutér Avatar uživatele slate
    Registrace
    Apr 2008

Gratulace vítězům

Pro uživatele Spark - Dík za schválení nových pravidel. Já bych se na tvém místě propadl hanbou. Už se těším na tvoje další práce. Vše je samozřejmě myšleno jako ironie

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Spark Zobrazit příspěvek
    Gratuluji k výhře a zároveň se omlouvám za manipulaci s hlasováním
    To je pěkné, ale doufám, že dostaneš červenou kartu na minimálně 3-6 kol dopředu.
    Lehce by ti to projít nemělo.

Občasný diskutér Avatar uživatele Pakrik
    Registrace
    May 2011

fuuha no ani som to nečakal ten wall. ma kopec chýb , osobne som to typoval na strogga a H3w3R ale mam teraz motiváciu zlepšovať sa m len škoda , že bolo toto kolo trošku problémové (Spark) ale aspoň sa ponaučil

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Gratulace vítězům,
    kromě prvního místa šly díla ostatních výherců mimo můj vkus.Tipoval jsem jinak.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Spark Zobrazit příspěvek
    Gratuluji k výhře a zároveň se omlouvám za manipulaci s hlasováním, přiznávám se že jsem měl tak velkou touhu vyhrát, až mne to přivedlo na scestí. No ale jde vidět, že všechno zlé je k něčemu dobré, filtr schvaluji.
    Co se týče výherců tak první místo jsem typoval dobře, nepočítal jsem s tím že by mi to prošlo. Druhé taky ale třetí mne trochu udivilo.
    Škoda, že tohle přiznání a omluva nepřišla dříve, než se na to přišlo a dalo veřejně najevo. Nepočítal jste s tím, že by Vám to prošlo, ale na druhou stranu proč to nezkusit, že?

Vzhledem k tomu, že jde o soutěž, v které každý z účastníků nechá několik hodin kreativní práce, by nebylo fér to jen tak přejít.
    Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    To je pěkné, ale doufám, že dostaneš červenou kartu na minimálně 3-6 kol dopředu.
    Lehce by ti to projít nemělo.
    Tvůrce profilu Spark (tím nemám na mysli pouze tento profil, ale i jakékoli další pokusy o účast dotyčného) je vyloučený z 6 nadcházejících kol soutěže SHWallpaper (36., 37., 38., 39., 40., 41.) + dostává červenou kartu s platností 6 měsíců.

Podobná témata

1. Které wallpapery Logitech v barvách se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 35. Logitech v barvách
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-07-2011, 23:11
  2. Které wallpapery Gigabyte G1-Killer se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 33. Gigabyte G1-Killer
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-05-2011, 10:38
  3. Které wallpapery Synergie Samsungu se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 32. Synergie Samsungu
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 02-05-2011, 23:27
  4. Které wallpapery 5 let oXy Online se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 31. 5 let oXy Online
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 02:36
  5. Které wallpapery MSI Military Class se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 26. MSI Military Class
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-09-2010, 01:59