reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Crysis 2 na DX11

dejwory (25)|28.6.2011 07:22
Už se nevím rady s tím že po patchy mi hra jde normálně "pouze" mám černou obrazovku a když se doklikam do hry tak je zelená a jediné co vidim je myš :-D zkoušel sem jine cracky ae asi ještě žádný new nevyšel... nwm jestli tento problém má více lidí snad dnes odpoledne něco na googlu bude... Děkuji za odpovědi ;-)
Salamander (6177)|28.6.2011 07:52
[quote=dejwory;458568]Už se nevím rady s tím že po patchy mi hra jde normálně "pouze" mám černou obrazovku a když se doklikam do hry tak je zelená a jediné co vidim je myš :-D zkoušel sem jine cracky ae asi ještě žádný new nevyšel... nwm jestli tento problém má více lidí snad dnes odpoledne něco na googlu bude... Děkuji za odpovědi ;-)[/quote]

:rules

[quote]
1.2 - Příspěvky ani další obsah zadaný uživatelem (např. podpis nebo avatar) nesmí zahrnovat:
1.2.1 - Reklamu, propagaci nebo komerční obsah neschválený administrátory fóra (mezi to patří i odkazy na konkurenční fóra).
1.2.2 - Obsah (nebo odkazy na něj) vulgární, osočující, urážlivý, rasistický či jinak pobuřující, odporující zákonným normám a nařízením (warez apod.) nebo dobrým mravům.
1.2.3 - Obsah, jehož účelem je pouze vytvořit flamewar.
1.2.4 - Příspěvky se zjevnými nebo skrytými urážkami osob postižených, vyznávajících jiné náboženství nebo příslušníků jiné rasy apod.
1.2.5 - Obsah, jehož hlavním smyslem je posthunting (umělé zvyšování počtu příspěvků).[/quote]
dzandra (1368)|28.6.2011 08:24
moooc hezká citace :thumb:rules