reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafické karty: Nejde mi signál přes HDMI

Neregistrovaný (0)|29.6.2011 22:18
Tazatel: vinc

Znění dotazu: v ati catalyst mi to po zapojení projektoru rozpozná druhý monitor ale když ho zvolím jako primární monitor, tak se nic neděje. projektor jen slabě svítí a ať zkouším na dálkovém ovladači cokoliv tak se na plátně nic neděje.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: win 7 64bit, GK: HD5850 Xtreme, projektor Epson EH TW 3200 (1080p), vyzkoušeny dva kabely HDMI verze 1.4 od premium cord.
Salamander (6177)|29.6.2011 22:39
nemas po ruce treba televize, nebo monitor s HDMI, na kterem bys vyzkousel, jestli jde z karty signal, resp. jestli je chyba v projektoru nebo karte?
EditorPO (2819)|29.6.2011 23:04
skús HDMI kábel v1.3a

aké rozlíšenie si mal nastavené?
Neregistrovaný (0)|29.6.2011 23:13
mam mnoitor normalne pripojeny pres dvi ale podporuje i hdmi. zkusil sem tedy kabel a normálně to jde. napadá mě už snad jen že sem dostal špatný kus. kupoval sem to na czechcomputeru a došlo to v už jednou rozbalené krabici a bez krytu na čočku.
dracihnev (170)|29.6.2011 23:23
jinak krabice prisla uz jednou rozbalovana a nenašel sem v ní kryt na čočku takže kdoví co sem to dostal za krám. podle mě by totiž měl projektor svítit ať už má signál nebo ne. i kdyby to bylo jen bílé světlo. ale on ať už je připojenej nebo ne tak jen tak slaboučce skoro neznatelné osvětluje zeď namodralým světlem

edit: takže kabel nechme ze hry. zkusil sem to zapojit analogově a taky bez výsledku.
Bez názvu.jpg