reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW35 - AxelBraun: 1

AxelBraun (8)|30.6.2011 21:23
Kolik času zabrala tvorba: Poprvé v 3D, moře času, učení a pokus omilů.
Pointa wallpaperu: Možnost výběru dle barvy Logitech.

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: pro modelaci myši, obrázek z google a SHW podklady.
Tutorial: Od mistra Pavla Zocha..
V35_AxelBraun.jpg
Karel Polívka (1485)|30.6.2011 21:28
Co to znamená "obrázek z Google"?
AxelBraun (8)|30.6.2011 22:33
To znamená že jsem si stáhl obrázek z bočního a spodního pohledu na myš, aby jsem jí mohl vymodelovat (spodek není vidět, nakonec jsem ho tedy jen uzavřel bez větších detailů jako je laser atd.).
Karel Polívka (1485)|30.6.2011 23:48
OK

U loga SHW je příliš viditelná jpg komprese - je vidět hlavně na modrém textu. Zaměňte ho, aby bylo čisté a bude to OK.
AxelBraun (8)|1.7.2011 07:30
Pravda, včera už jsem viděl rozmazaně. Když na to dnes koukám v práci v 1920x1200 je vidět že je to tak a nápis "vše ze světa počítačů" se trochu schovává pod lištu.
Je možné s tí dnes ještě něco dělat? (pouze s tím logem SHW)
AxelBraun (8)|1.7.2011 17:14
Odstraněn problém s logem, bylo by možné aktualizovat?
Karel Polívka (1485)|6.7.2011 20:18
Wallpaper zaměněn za verzi s čistým logem.

Jelikož píšete, že jste myši modeloval, kde je screenshot renderované scény? Viz pravidla:

---------------------

14.4.13 – Pokud byl k vytvoření wallpaperu použit 3D/CAD/CAM program, zavazuje se účastník k poskytnutí screenshotu renderované scény (wireframe zobrazení - screenshot z programu). Co nejdříve po uploadu wallpaperu (avšak nejpozději do 24 hodin) vytvoří účastník v tématu s wallpaperem nový příspěvek, do kterého tento screenshot připojí.

---------------------

-> přesunuto mezi rozpracované.

Jelikož se soutěže účastníte poprvé, máte 24 hodin od napsání tohoto mého příspěvku na doplnění screenshotu sem do tohoto tématu. Pokud se tak do 24 hodin nestane, zůstane wallpaper vyřazený.
AxelBraun (8)|7.7.2011 15:16
Omlouvám se, tady jsou screany 3d modelu.
3d_model01.jpg 3d_model02.jpg