reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logo

lavjoy (1628)|1.7.2011 00:05
Ahoj všem
Dostal jsem za úkol vytvořit logo pro organizaci,mělo by to být jako hlavička na dopisech a pod,popř zvětšit na plakát atak.Kreslit neumím vůbec tak tady prosím o pomoc.
Návrh zní tak že by to měl být chlapec oděný do maturitního obleku s tou čepicí a jen do půli pasu.Obličej by měl být tak aby jedna polovina byla snědé pleti ,druhá bílé pleti.Celé by to mělo být olemováno do kruhu nebo vajíčka.
Prosím o radu jak vytvořit takovýto obrázek
zsdx (2098)|1.7.2011 09:53
[quote=lavjoy]Kreslit neumím vůbec tak tady prosím o pomoc.
Prosím o radu jak vytvořit takovýto obrázek[/quote]

Tady asi places na spatnem hrobe, zadej to nejakemu grafikovi ;)
lavjoy (1628)|1.7.2011 10:16
[quote=zsdx;459068]Tady asi places na spatnem hrobe, zadej to nejakemu grafikovi ;)[/quote]

Hm,nebo poradit program ve kterém bych fotku upravil
zsdx (2098)|1.7.2011 10:20
Cokoliv s vektorovym vystupem (chces to i na plakaty, ze?) - Corel Draw treba.
lavjoy (1628)|1.7.2011 10:43
Jojo i plakáty ale hlavně jako hlavičku na dopisy,projekty,průvodní listiny a tak.Stáhl jsem si autocad al to umí otevřít jen výkresy :cry.Tak zkusím ten Corel no
czhunter (775)|1.7.2011 10:48
No, pokud to ta organizace myslí vážně, ať si nechá udělat logo od někoho, kdo to umí.

Bohužel systémem "logo jsem nikdy nedělal, nevím jak na to, ale stáhnu si program a něco v něm zkusím" dobrá loga nevznikají.
lavjoy (1628)|1.7.2011 10:56
Vážně to je myšleno,jenže budem nezisková organizace a začínáme,uvidim mám na to výkend.Když ne tak ho necháme udělat asi
czhunter (775)|1.7.2011 11:03
Tak to já nepochybuju o tom, že nějaké logo se ti přes víkend (opravdu to není vyjmenované slovo) udělat podaří, jiná otázka je, jestli bude dobré. Ono na tom ale asi zas tak nezáleží, protože spousta organizací (od firem po státní úřady) mají mizerná loga a corporate identity a fungují ...
EditorPO (2819)|1.7.2011 14:32
na internete nájdeš dosť stránok, ktoré ponúkajú vektorové templaty k free použitiu ... len upravíš podľa vlastnej potreby a máš ... napríklad tu,

len pozor na prípadné autorské obmedzenia

a mal by si sa zamyslieť, či ten obrázok bude použiteľný vo všetkých možnostiach - web, hlavičkový papier, vizitka ...