reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Speciální tlačítka na myši

typek.cz (140)|2.7.2011 10:58
Zdravím, koupil jsem si u ťamanů bezdrátovou myš funguje jako švýcarské hodiky (kupodivu) a má dokonce i 2 speciální tlačítka z boku, ale ty tlačítka fungujou jen v prohlížeči jako zpět a v před.
Chci se zeptat jde to nejak změnit, že bych tím ovládal hlasitost.
A šlo by něco podobného udělat i se speciálními tlačítky na klávesnici, mám tu třeba tlačítko na otevření window live mail nebo tak něco.
xmarek (1676)|2.7.2011 11:19
Možná by bodla nějaká informace co je to za myš. ;)
Mnohdy tyto věci záleží na výrobci. Netvrdím, že podobná funkce není možná, ale přece jen napsat si takový driver není jednoduchá záležitost (teď se podobnou věcí bavím a vím, že to bude na dlouho :D). U linuxu je kupodivu situace mnohem jednoduhší, ale z Vašeho dotazu jsem pochopil, že asi nepotřebujete podobné featury v linuxu. :)
typek.cz (140)|2.7.2011 15:43
no jmenuje se to wireless mouse a nic víc :D žádnou značku to nemá (psal jsem že jsem to koupil u ťamanů)
aha takže se musí naprogramovat ovladač, myslel jsem že ten ovladač jen nějak upravím
jrx (1880)|2.7.2011 15:49
Kdybys to nekupoval u rákosníků, tak k tomu dostaneš na cd software, kde si to nastavíš. Na to ovšem žlutí nemysleli, takže máš asi smůlu. :slug
typek.cz (140)|2.7.2011 16:09
no ještě nikdy jsem neviděl u myši software :D (jen u té staré kuličkové jsem měl disketu)
robky (3195)|2.7.2011 18:06
Zjavne si dávno nekupoval myš ....;)
arkij (90)|2.7.2011 22:20
[quote=typek.cz;459249]no ještě nikdy jsem neviděl u myši software :D (jen u té staré kuličkové jsem měl disketu)[/quote]

Já měl u myši, která měla víc tlačítek skoro vždycky disketu. Zkus si stáhnout Microsoft IntelliPoint, třeba s tím bude ta od ťamanů kompatabilní a pak si ji můžeš nastavit.
kevin00 (10238)|2.7.2011 22:28
Co zkusit vyhledat ovladač podle ID zařízení :notsure
typek.cz (140)|3.7.2011 10:46
no mám tam 2 stejné myši :D
a hledal jsem ten microsoft inli...
http://www.microsoft.com/hardware/en-us/downloads
co z toho??
na krabici je jen 2,4Ghz wireless mouse
Bezejmenný.png