reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nemůžu spustit zdroj

chalupník (82)|4.7.2011 14:30
Ahoj, nakoupil jsem součástky na Aukru (AMD socket A). Ani při sepnutí PW vstupu na desce se mi nerozběhne zdroj. Je v tom ještě nějaký fígl?
robky (3195)|4.7.2011 15:46
Aj zdroj bol kupovaný na aukre?

Môžeš ho skúsiť zapnúť samostatne, bez pripojených komponentov (resp. môžeš nechať pripojený hdd, ale pokiaľ je zdroj nejasného pôvodu tak radšej nie)
chalupník (82)|5.7.2011 07:58
[quote=robky;459474]Aj zdroj bol kupovaný na aukre?

Môžeš ho skúsiť zapnúť samostatne, bez pripojených komponentov (resp. môžeš nechať pripojený hdd, ale pokiaľ je zdroj nejasného pôvodu tak radšej nie)
[/quote]

Dobrá fotka s tou propojkou. Zkusím (mám to na chatě) a dám vědět.
Zdroje mám tři stejné, takže nebudou asi vadné.
kevin00 (10238)|5.7.2011 09:06
Ke zdroji nech připojenu min. 1 mechaniku, zdrojům nesvědčí spouštění zcela naprázdno.
robky (3195)|5.7.2011 09:37
jj, mechanika je dobrý nápad, hdd by som k podozrivému zdroju nepripájal ....
Ešte ma napadlo - spúšťaš to tlačítkom na skrinke alebo priamo skratovaním pinov na doske ?
Jds (106)|5.7.2011 13:33
Zdravím a připojuji komentář.Je dobré mít ozkoušený zdroj který skutečně funguje.Zkoušení zdroje jak ti poradili je dobré a mít na zdroj něco připojeno taky protože i když zdroj na prázdno jde není záruka že bude fungovat po zapojení do desky(vlastní zkušenost).Zdroj bych očuchal jestli není cítit spáleninou nebo nebzučí po zapojení do sítě a pokud nebude fungovat s propojkou jak bylo popsáno výše tak bych ho poslal bydlet do popelnice nebo na sběrný dvůr.Nic proti Aukru ale,už jsem se setkal s tí že tam občas prodávají údajně funkční komponenty.Tryk ve spouštění není pokud je zdroj funkční měl by po zapojení do desky a propojení pinů (POWER) na desce fungovat.Máš dobře zapojené tlačítka na bedně?Je ta deska skutečně funkční?.Zkus jiný zdroj.Přeji mnoho zdaru a pevné nervy.Ještě jsem si vzpomněl že se propojují asi svorky 13 a 14 na tom zdroji(ASPON POKUD SI VZPOMÍNAM)