Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: LibreOffice

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Jaké máte zkušenosti s LibreOffice?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Používám LibreOffice a mám s tímto balíkem dobré zkušenosti. Vše funguje jak má a vybavenost kancelářského balíku je na dobré úrovni, i když funkcemi drobně pokulhává za kancelářským balíkem OpebOffice. Jednu výtku bych měl k ukládání souborů, kdy ve formátu Microsoft Office (*.doc, *.xls) neumí uzamknout obrázky (při opětovném otevření dokumentu po uložení a zavření jsou obrázky odemčené) a druhou výtkou je "nepamatování" si nastavení nástrojových lišt (vždy po spuštění se spustí s výchozími lištami).
    Naposledy upraveno uživatelem kevin00: 08-07-2011 v 16:51

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Já s ním mám také dobré zkušenosti. Doporučuji to všem, jednak že se vyrovná OpenOffice a je zdarma.

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

Situacia sa uz zmenila. Libre Office ma castejsie aktualizacie + viac novsich funkcii a zlepsena kompatibilita s MS Office. Rozhodne teraz predstihuje Open Office.

Avsak existuje este jedna zaujimava alternativa od sudruhov z Ciny. Je to dlho na trhu, v nasich koncinach nezname. Maju to v anglickej verzii, lokalizacia CZ a SK neexistuje. Vola sa to Kingsoft Office a na rozdielo od Open a Libre office, ktore su zdarma aj pre korporatne prostredie, tento je zdarma len pre domacnosti.

http://www.kingsoftstore.com/kingsof...-freeware.html

Ma to malu instalacku, ze sa az clovek divi, co tam pomestili. Na pohlad, akoby to z oka vypadlo MS Office. Je to uzasne rychle, kompatibilita je dobra. Na trhu su tusim cca 20 rokov a s klonom v Cinstine sa presadzuju hlavne na Cinskom trhu. Je to zatial najschopnejsia alternativa MS Office, aku som videl /az na tu chybajucu lokalizaciu - aspon, ze je v anglictine a obmedzenie pre korporatne prostredie/.

Tu je recenzia
    http://www.mojandroid.sk/2012/05/29/...tfon-a-tablet/

Tusim na strankach o obmedzeni licencie moc nepisu, treba studovat licencnu zmluvu pri instalacii a tam su pisane obmedzenia pre firmy. Maju verzie aj pre androida - tablety, smartfony...

A este par info z wikipedie
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kingsoft_Office
    Naposledy upraveno uživatelem KEOSAN: 20-03-2013 v 11:22

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Kingsoft Office nepodporuje formát ODF. Tím je pro mne nepoužitelný.
    Číňani si také očividně nelámají hlavu s vymýšlením vlastního loga a GUI...