reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ADSL wifi / připojení k síti uskutečněno, ale internet nejede

Gerell (2)|9.7.2011 21:00
Už vyřešeno :)

___________________________________

Zdravím,
poprosím o radu... Zprovoznil jsem starý notebook (čistá instalace WIN XP Professional), připojil se k internetu pomocí wifi, načež jsem chtěl nastavit bezdrátovou sít pro sdílení obsahu přes wifi. Prošel jsem nastavením bezdrátové sítě a od té doby nastaly probémy. K síti se sice připojím, avšak internet nejede... Klasická hláška "Omezené nebo žádné připojení". Při připojování k síti se vše zastaví u "Načítání síťové adresy" a pokud dám opravit připojení, následně hláška "Systém Windows nemohl dokončit opravu problému, protože nelze dokončit následující akci: Obnovování adresy IP.

Kdyby jste měl někdo nějaký nápad, byl bych velmi rád, nechce se mi tento pomalý krám celý znovu přeinstalovat. Věřím, že to bude nějaká maličkost. Kdyby mě mohl někdo kontaktovat na Skype (přezdívka Gerell_mai), díky moc.

___
Jen bych rád ještě podotkl, že z druhého notebooku jsem připojen bez jakýchkoliv potíží. Stejnak jsem byl připojen i z toho, kde je problém před mým zásahem :(.
EditorPO (2819)|9.7.2011 22:53
sme radi, že si sa podelil s riešením problému, určite to niekomu v budúcnosti pomôže :angry
Gerell (2)|9.7.2011 23:31
Abych byl upřímný, nejsem na to asi schopný adekvátně reagovat... Jde o to, že jsem povypínal všechny protokoly a znovu je pozapínal. Poté jsem vymazal heslo při připojování se a na to jsem ho tam nacpal natvrdo znovu... ač jsem to stejné a i jiné věci zkoušel několikrát, nešlo to... teď jsem to však zkusil a najednou se to rozjelo... takže pochybuju, že toto někomu pomůže :/