reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Power DVD - titulky

Noedar (258)|9.7.2011 22:29
Zdravim, daju sa nejako upravovat titulky (vzhlad, velkost pisma a pod.) v tomto prehravaci vo verzii 10?
Titulky bez problemov idu, len su hrozne hranate, male a kazia cely zazitok z filmu, namiesto toho, aby ho vylepsovali a nikde v nastaveni nemozem najst polozku, ktora by vedela menit tieto zakladne veci, dakujem.
EditorPO (2819)|9.7.2011 23:06
myslim, ze v PoverDVD sa to neda

doporucil by som na prehravanie VLC
Richmond (8084)|10.7.2011 00:42
Titulky v DVD jsou VŽDY bitmapy tzn. nejdou vyhladit už z principu. Jedinou možností je použití programu, který je dokáže vyměnit za klasické fonty - viz Edit :thumb (ale ruku do ohně za to nedám navc VLC nesnáším - na Macu automaticky změní asociaci souborů bez sebemenšího náznaku... Prase nedodělaný bych o něm prohlásil kdyby nebyl zdarma :))
Noedar (258)|10.7.2011 11:45
tie titulky su zvlast vo vormate srt k suboru s priponou mkv, daju sa zapnut vo vlc a vyzeraju tam tak ako som povodne chcel, ale s vlc mam vecny problem rozchodit akykolvek film s dts pripadne dd zvukom, ked dam pouzit spdif, co mi na powerdvd funguje a na media playeri tiez, tak vlc podava akysi sum striedany so sekanim zvuku a to prakticky u kazdeho filmu, to iste mi robi aj kmplayer, akurat blbe je to, ze dva maju dobre vyriesene titulkovanie a dva zase ten zvuk, ale ani jeden nie oboje poriadne, ach jaj:mistake

ps: neviem preco, ale pride mi obraz v media playeri a powerdvd lepsi ako vo vlc a kmplayeri, posledne dva ho maju tak nejak moc zosvetleny, nechapem preco to tak deffaultne maju nastavene, posobi to takym lacnym dojmom a nepozera sa nato moc dobre, prve dva prehravace ho maju taky prirodzenejsi (filmovejsi) ale asi to je vec nazoru a asi sa to aj da nastavit, ale naco sa s tym babrat, ked v inom to uz funguje hned ze?:) len tie titulky:confused: