Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 50

Téma: Pomozte s výběrem antiviru.

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Arny_CZ Zobrazit příspěvek
    Když já bych chtěl nějaký dobrý free firewall, ale v češtině.
    Tak COMODO aspoň jeho free verzia je po česky...

Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Arny_CZ
    Registrace
    Mar 2008

No vida
    Někde už jsem taky našel informaci, že by měl být i v češtině, i když to není uváděné.

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Není, resp. v češtině není snad ani jedna aplikace od Comoda
    Richi je sám tento balíček all in one používám

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Njn, já prostě musím lhát Chjo, to je tak když to člověk jednou nastaví a pak se rok o nic nestará

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Njn, já prostě musím lhát Chjo, to je tak když to člověk jednou nastaví a pak se rok o nic nestará
    To je v poho, aspoň vieš, že ani Ty nie si dokonalý

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od zsdx Zobrazit příspěvek
    a u mne vladne rozum a omezeny ucet v XP
    [OT]To tě jako mám litovat nebo se smát?? Mě ta kombinace funguje už od časů Pentia 200MHz MMX a WIN98SE. To jsi Guest na XP, nejlépe Home???[/OT] V každém případě AVG a jiné škodiváky jako Norton nebrat.

Registrace
    Mar 2008

Takže do PC dám asi ten Comodo firewall.

Ještě k nezodpovězené otázce z předchozí stránky: když použiji Microsoft Security Essentials, je potřeba k němu doinstalovávat nějaký spyware program?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Ještě k nezodpovězené otázce z předchozí stránky: když použiji Microsoft Security Essentials, je potřeba k němu doinstalovávat nějaký spyware program?
    Vybodni se na celý MSE, dej si tam ten českej Avast, kam máš komplet ochranu. Je to českej soft, takže i podpora je v pohodě.... stačí jen jednou za rok registrace (pár kliknutí). V kombinaci s Comodem používám taky

Btw. Comodo je super, jen občas "zapomene" nastavený pravidla a ptá se znovu na totéž. A pro jeho správnou funkci a správný nastavení ti doporučuju pročíst nějakej návod - není to úplně jednoduchý.... narychlo sem našel třeba tohle a určitě najdeš i jiný

Registrace
    Mar 2008

Tak pro Comodo Firewall jsem už teď rozhodnutý na 100%.
    Váhám už jen mezi výběrem antivirového programu: buď Microsoft Security Essentials nebo Avast.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Váhám už jen mezi výběrem antivirového programu: buď Microsoft Security Essentials nebo Avast.
    Oba programy jsou zdarma. Stačí každému věnovat cca týden testování a určitě zjistíš, který ti vyhovuje víc.

Registrace
    Mar 2008

Nejde mi ani o to, který by mi více vyhovoval, určitě bych si zvykl na oba.
    Spíše radši zvolit "ten lepší". Testy antivirů se stále mění, jednou je lepší tenhle, potom tamten, takže člověk neví, jaký si zvolit.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

U antivirů je "lepší" dost relativní pojem. Testy často vyznívají protichůdně. Sám používám Avast, takže ho pochopitelně i doporučuji. Z free antivirů je to IMHO nejkomplexnější řešení.

Registrace
    Mar 2008

Asi nakonec použiji ten MSE a časem uvidíme

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Výborný je také Kaspersky....

Nováček Avatar uživatele Gullsy
    Registrace
    May 2011

Ahoj,

uz asi 4 hodiny zapolim se zavirovanym pocitacem. Zacal jsem Fake Defenderem Modem, potom ruzne malwary, ted hledam neco, co me zbavi SVCHOST.EXE.. Takze se podelim o zkusenosti.

Avast a Norton se ukazaly oba jako neschopne odolat infekci Fake Defenderu... vyradil je z provozu dokonale, nejnovejsi verze se zmohly jen na hlasky, ze moduly nejsou aktivni, bez sance aktivovat je.

AdAware nic nenasel, na druhou stranu aspon nebyl vyrazeny z provozu.

Skvelou praci odvedl Malvarebytes Anti-Malvare, ktery mi detekoval a zablokoval prichozi i odchozi nebezpecne pohyby z podezrelych serveru.. ten Fake Defender Virus a jine sbiraji hesla a odesila je na cizi servery. Rovnez, co detekoval, i odstranil. SVCHOST byl nad jeho sily.

Trojan Killer nasel mnoho - temer 1000 problemu..otazka je jak to pocita, avsak ukazal se jako biznysova past, protoze trial jen skenuje, ovsem odstrani problem az po zaplaceni... hnus. Kdybych zaplatil, SVCHOSTA by mi odstranil, detekoval ho. Na stejnem principu funguje i Spyware Doctor, ktery nasel nejakeho trojana KillAV Pareto PC Health Advisor ktery nasel 288 vsemoznych problemu, Reimage Repair, Best Removal Tool, ktere vypadaji byt spis na opravu a vycisteni registru. Vsechno biznisove pasti.

Avira Rezidentni Stit nahlasil par veci v prubehu tohohle marasmu a odstranil je. Rychly sken nenasel nic. SVCHOST zustal v pocitaci. Po skenu aktivnich aplikaci a procesu, ktery nenasel nic sla Avira ze hry, tedy uninstall a prichazi na radu Kaspersky.

Ve hre zustava take SuperAntiSpyware ktery nasel jednoho trojana.

Kaspersky 2012 pri instalaci hlasi, ze neni kompatibilni s Avirou a PC Tools Internet Security - coz je po kontrole druhe jmeno Spyware Doctora. Takovy postreh... Kasperskeho Update je snad vetsi, nez stazena originalni instalace... Ma 100MB a stahuje se rychlosti 40KBs.. horor.

Pokud jste si vzpomneli na stary dobry Spybot S&D tak ten neco malo nasel pri drivejsim skenu, jinak je na urovni AdAware. TeaTimer mi navic delal potize, blokoval se a nenasel jednoho trojana, ktereho nasel SuperAntiSpyware.

Jdu spat.. tady v recku je skoro rano. Kasperskyho to neslozilo, critical area sken vsak nic nenasel, davam full, stejne tak SuperAntiSpyware a du chrnet.. zitra dam vedet.

zatim to odeslu a pak to doedituju.... tak to prosim nequotujte, diky

PS: chci noooood, jenze jsem vyplacal jeden IP download trialu ci co a nemam flashku a konfigurovat na reckejch windowsech sdileni souboru po siti se mi nechce
    Naposledy upraveno uživatelem Gullsy: 19-08-2011 v 04:12

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pomozte pls s vyběrem
    Od Wlcek v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 30-11-2008, 16:06
  2. LCD: Pomozte prosim s vyberem...
    Od MAJkLSON v sekci Monitory
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 16-09-2008, 20:50