Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Facebook - načtení stránky

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zdravím, po stažení viru z Facebooku jsem měl spoustu komplikací typu samovolného restartování, samovolného posílání spamu všem lidem v přátelích i přes to, že jsem nebyl přihlášen atd. To vše se vyřešilo po 3 kontrolách 3 různých antivirových programů. Avšak nemůžu načíst stránku facebook.com z žádného prohlížeče. (Píše to: Oops! Google Chrome could not connect to www.facebook.com) Zkoušel jsem vypnout i odinstalovat antivirové programy a reintalovat Google Chrome ale bezúspěšně. Ze všech ostatních pc v síti lze stránka načíst normálně. Děkuji za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

zkus hodit vypis s hijackthis a kdyztak i co ti pise ping a tracert na facebook (66.220.153.11)
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 16-07-2011 v 20:31

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

mohl bys to prosím tě zjednodušit pro lajka?

Registrace
    May 2006

Hijackthis
    http://www.hijackthis.cz/

a staci tracert, zadej do prikazove radky (v XP start / spustit / cmd, win 7 napises do hledani cmd a enter)

zadas takhle, jenom s www.facebook.com
    (napises
    Kód:
    tracert www.facebook.com
    a Enter)

btw: a kdyby ses nahodou na FB dostal, zapni si https
    http://www.justit.cz/wordpress/2011/...ani-facebooku/
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 16-07-2011 v 21:06

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zkoušel jsem http://www.hijackthis.de/cz#anl a i po odstranění všech, které byli "Špatné" problém přetrvává a v příloze posílám srean z trackert.
    Už fakt nevím co dál
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Výst?ižek.PNG 
Zobrazení: 106 
Velikost: 38.8 KB 
ID: 22251  

Registrace
    May 2006

takze to ani neodejde od tebe (dokonce ani pres ip protokol ) ... porad mas nejaky sajrajt v PC, hod sem ten vypis z hijackthis

ty antiviry mas porad 3? to by mohl byt taky problem ... jinak doporucuju jeste projet aspon eset online scannerem

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

AVG a ten druhý jsem už smazal, už mám jen od Microsoftu Essential ... v příloze ti pošlu ten log (jako .rar, nechce mi to nahrát .log)
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Venom1 Zobrazit příspěvek
    AVG a ten druhý jsem už smazal, už mám jen od Microsoftu Essential ... v příloze ti pošlu ten log (jako .rar, nechce mi to nahrát .log)
    Ten druhý bol od TrendMicro, že? Pretože sú tam nejaké zbytky po ňom. Tu je podpora pre odinštalovanie produktov TrendMicro ....

Ako si pripojený do netu?

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

nevím přesnou cestu ale zapni si v Tento počítač-možnosti-zobrazit skryté složky a najdi Windows-system32-drivers-etc-host ten soubor host otevři v poznámkovém bloku udělej sken a pošli to sem

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Odinstaloval jsem TrendMicro a projel počítač eset online scannerem a už vše funkuje jak má. Díky moc oběma. Btw pro zajímavost AVG 54 nalezených virů NPE 11 a Eset další 3 = jeden stažený soubor z Facebooku

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Hlavně když jsou 3 antiviry najednou (nebo prostě více jak jeden) nainstalovaný na jednom PC, tak můžou dělat bordel i v tom co najdou (např. nějaké soubory "konkurenčního" antiviru berou jako virus apod.)....v PC vždy max. JEDEN antivir, jinak je to k ničemu a je to na škodu a ne k užitku.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Kdysi jsem četl:

"Nainstalovat si na PC několik antivirů je stejně rozumné, jako najmout si na chránění baráku několik bezpečnostních agentur, které o sobě navzájem nevědí"

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Já s vámi samozřejmě souhlasím, ale na mojí obranu "AVG 54 nalezených virů NPE 11 a Eset další 3" a až po kontrole 3. antiviru se problém vyřešil.

Podobná témata

1. Gmail a Facebook
    Od Nefro v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-10-2012, 19:46
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 06-08-2012, 13:51
  3. facebook
    Od chalupník v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 09:20