Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 47

Téma: chlazení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    tak nějak nemůžu najít nějakého prodejce bylo by to supr otočit chladič nevíš kde to koupit pls??????????jo a ještě mě napadlo nebudou už tomu otočení překážet ramky?
    Stačí kliknúť na odkazovanej stránke na this form, zadať nejaké tie nacionále, uploadnúť foto faktúry chladiča a dosky .....

njn, ramky máš vysoké ... prinajhoršom necháš na chladiči len jeden fan, prípadne fan umiestniš na chladiči trochu vyššie (aby nekolidoval s ramkami)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

pánové tak ted nevím jsem to měřil a zůstanou slabý4 mm a to bych musel obmotat dráty od fanů kolem celýho chladiče.A kdybych teda koupil ten lancool a dal zdroj dolů nebude se mi přehřívat grafika?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Jestli se ti nepřehřívala tady v tom starém tak v Lancoolu stopro nebude Pokud se opravdu, opravdu bojíš, pojisti si to koupí http://www.alfacomp.cz/php/product.p...s&SearchType=1 (ale upřímě říkám, že nebude zapotřebí)

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Jestli se ti nepřehřívala tady v tom starém tak v Lancoolu stopro nebude Pokud se opravdu, opravdu bojíš, pojisti si to koupí http://www.alfacomp.cz/php/product.p...s&SearchType=1 (ale upřímě říkám, že nebude zapotřebí)
    takže mám koupit ten Lancool jo?a ještě ohledně té case,všiml jsem si že je vepředu port USB3.0 šel by zapojit i z mé desky?je v podpisu ale mám dojem že konektor na čelní port usb3.0 není,je na to nějakej "prodlužovák"?

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek

edit: pokud nevadí trochu více plastu a divočejší design http://www.tiphardware.cz/lancool-pc-k57.html
    Radšej ako 2 kačky ušetriť, tak radšej pridať na K58 To je iná trieda. http://www.tiphardware.cz/lancool-pc-k58.html

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    Radšej ako 2 kačky ušetriť, tak radšej pridať na K58 To je iná trieda. http://www.tiphardware.cz/lancool-pc-k58.html
    jaký je rozdíl??

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od hugostieglitz Zobrazit příspěvek
    jaký je rozdíl??
    Pozerám bližšie a asi žiadny Tak nič, stačí aj tá K57.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

jen bych se zeptal, těch 42-44°C je teplota disku v klidu? Když nehraješ? tzn. grafika v klidu, procák taky? Je to ok, ale níže by to bylo lepší...Já to mám teď takto : viz obr
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: teplota hdd.jpg 
Zobrazení: 73 
Velikost: 40.9 KB 
ID: 22355  

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od Lukáš 85 Zobrazit příspěvek
    jen bych se zeptal, těch 42-44°C je teplota disku v klidu? Když nehraješ? tzn. grafika v klidu, procák taky? Je to ok, ale níže by to bylo lepší...Já to mám teď takto : viz obr
    většinou koukám poslední dobou na Hw info64 hned jak dohraju hru nebo skončím nějakou činnost a teplota je vždy tak jak jsem psal

Ted je to 41 st/c

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    Pozerám bližšie a asi žiadny Tak nič, stačí aj tá K57.
    K58 je typu "cedník" (dva ventilátory nahoře) a má trochu jinou konstrukci, celkově je starší. K57 je ještě na hranici únosnosti (hlavně nemá nahoře díry, takže nehrozí vylití čehokoliv do počítače) + nemá zbytečně moc trayů pro disky. IMHO za ty peníze rozumný kompromis mezi cedníkem/tichostí. Sileo je naopak spíše zaměřeno na klasické odvětrávání se sníženou hlučností (je vhodná pro klasický chladič věžového typu s odvodem tepla přímo dozadu do kejsu, plné zapěněné bočnice jsou vhodnější proti hluku a zároveň slouží jako brzda proti vniknutí prachu)

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Pokud se nebude otáčet chladič procesoru, pak mi naopak výfuk horem přijde vhodný. Jako alternativu ke K58 navrhuji Cooler Master HAF 912 Plus.

A polití? Pokud si někdo z casu dělá odkládací stolek na nápoje, jeho problém.

Registrace
    May 2008

Osobně bych sundal oba ty lůzovoučký ventilátory a nasadil na něj jednu Magmu (ztlumenou odporem, deskou...), vzadu klidně nechat ten co je v kejsu, který odčerpá ohřátý vzduch (to co půjde mimo heatsink ventilátor natlačí vzhůru). Sice to nebude tak účinné jako mít ještě odsávání přímo nad heatsinkem, ale zato bude horní plech bytelnější než ty dvě díry překrytý bakelitem. O teplotu disku se postará nasávací ventilátor. Pochopil bych cedník u něčeho většího (myslím chladič cpu), ale tady si pomůže o pár (dva páry) stupňů Já tu ten kejs měl a upřímě kdybych nebyl zastáncem decentního designu tak bych si ho i koupil

Registrace
    Feb 2011

tak jsem objednal ten lancool k57 a nčrtl jsem si jak by asi měl proudit vzduch co myslíte mám to správně a bude to fungovat? díky

červená-deska a zdroj
    žlutá-hdd a dvd mech.
    zelená-chladič cpu
    modrá-vítr
    černá -grafika(má dva fany nasává zespodu a vyfukuje ven)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 115304-05.jpg 
Zobrazení: 64 
Velikost: 217.2 KB 
ID: 22361  

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Ano přešně takto to bude fungovat

Registrace