reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Reproduktory 5.1 s optikou?

dabelik (110)|31.7.2011 17:30
Zdravím,

absolútne nemám prehľad o tom čo trh ponúka ale mám veľmi jednoduchú požiadavku. Potreboval by som totiž vedieť v akej cenovej relácii sa pohybujú reproduktory, ktoré sa kamarátia s optickým vstupom a disponujú pekným zvukom, prevažne by asi vyhrali filmy (je to takmer 50 na 50 s hudbou). Keďže nemám ani tušenia koľko taká zábava ma môže stáť, nebudem dávať cenový limit ale zase na menšiu izbu netreba nejaké prevratné výkony :)

Vopred vďaka za postrehy rady, prípadne ak viete nejaký rozumný e-shop kde nieje výnimkou technická špecifikácia tovaru (na mnohých je to akosi úplne nepotrebný údaj) tak si ponuku tovaru prejdem aj sám ale v takomto prípade mi dajte aspoň radu o aké značky sa poobzerať.

S pozdravom dabelik :)
Maxtor (321)|31.7.2011 18:33
Na hudbu neni delana zadna 5.1 sestava k PC.. s tim se musis smirit.. tzn cokoli slusnejsiho, co nebude stat par stovek, od zavedenych znacek typu Logitech by melo splnit pozadavky na filmy a hrani.. na hudbu ale nikdy..
dabelik (110)|31.7.2011 18:54
To by mi až tak nevadilo ale ktoré modely zvládnu optický vstup zvuku? Nejaké modely dostupné pre bežného používateľa čo sa týka financií? :)
Maxtor (321)|31.7.2011 20:37
To je opravdu potreba otravovat lidi na forech ss tim, aby za tebe proklikali internetovy obchody a nasli cokoli, co si muzes najit sam, pokud nebudes linej..?

Z aktualne dostupnych 5.1 sestav na nasem trhu ma optiku uz snad jen tohle..
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450850U800014PB