Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Sestavy, notebooky a PDA: po připojení nabíjení zmizí data GPS...

Neregistrovaný

Tazatel: nnak

Znění dotazu: Dobrý den, vlastním ASUS A639, který používám takřka výhradně jako navigaci. Můj problém je ten, že pokud začnu nabíjet ( autonabíječka i kolébka u PC ) dojde ke ztrátě signálu GPS. Po odpojení nabíjení a provozu na baterii se vše vrátí během chvilky do normálu a PDA dál naviguje. Původně jsem si myslel že je to chyba navig. sofwaru, ale po vyzkoušení různých druhů jsem už takřka přesvědčen že chyba je v PDA.
    iGO 8 - nelze připojit k nabíječce pouze během vyhledávání družic, po nalezení lze. Novější verze iGo nelze připojit vůbec. To samé jako AutoMapa.
    Navigon - po prvotním přiložení nabíječky vše zkolabovalo a pomohl až hard reset. Do té doby navigoval v pohodě.
    Sygic- ten nenalezne satelity pro jistotu vůbec.
    AutoMapa 6.8.0 - absolutní spokojenost, ovšem pouze do doby než připojím nabíjení. Pak se stane výše uvedené.

Jsem už bezradný a budu vděčný za jakoukoliv radu, či postřeh. Předem díky !!! :-)

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: ASUS A639
    ROM 1GB
    RAM 64 MB
    Windows Mobile 6 Classic ( OS CE 5.2.1239 )
    procesor Intel PXA270

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

V prílohe je patch, ktorý rieši tvoj problém ...mimochodom, je zo stránok výrobcu

LEN PRE WM6 !!!
    Připojené soubory Připojené soubory

Neregistrovaný

Děkuji ti moc. :-) Vůbec mě nenapadlo že by tohle mohl řešit nějaký patch. PDA jsem koupil před víc jak 3 lety a nikdy jsem se v něm nevrtal a ani nic neměnil. Jen naviguju. Jdu to zkusit opravit tvým patchem. Ještě jedna otázka - je jedno kam se instaluje, myslím složku ? Vím že se ptám jako blbec, ale pro jistotu... :-))

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Ak máš v pda pamäťovú kartu, malo by stačiť skopírovať súbor *.cab na ňu a potom spustiť.

Ešte som si na linkovaných stránkach všimol firmware pre cz verziu (predpokladám, že máš CZ, sú tam aj iné jazykové verzie), ktorá takisto rieši aj tvoj problém:
    4. SD build-in driver support IGO
    5. Fix problem: if plug-in car charger then there is no GPS signal found.

To by som vyskúšal v prípade, že patch nepomôže

Neregistrovaný

ROBKY, díky moc. :-) Opravdu pomohl patch který jsi mi poslal. Vše je v pořádku a maká to jak má ! Jsi bůh. Díky. nnak

Podobná témata

1. Sestavy, notebooky a PDA: nabíjení notebooku
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-12-2013, 17:17
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-08-2013, 15:52
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-09-2012, 18:45
  4. Sestavy, notebooky a PDA: Připojení PDA PC
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2