Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: PC Zamrzá po nastartování

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Dobrý den, mám problém, můj počítač (WinXP 32 SP3 Proffesional)vždy po naběhnutí zamrzne - ale jako náhodně, někdy ještě než se naloaduje Windows, někdy při vybírání uživ. profilu, někdy po vybrání profilu, prostě pokaždé, když má dělat nějakou další operaci - nejdál sem se dostal až na mojí plochu, pokusil se otevřít Safari a zamrzlo to. Popis zamrznutí - všechno zamrzne, nemůžu nic dělat kromě hejbání myší - ale nikam klikat nemůžu. Zajimavý je, že ve Stavu nouze (s prací v síti) to funguje (právě teď to v něm píšu)
    Jakej hardware/software se nespouští při stavu nouze?
    Jedu na:
    Windows XP SP3 32 bit, Proffesional verze 2002, Intel(R) Core(TM) DUO CPU E6750 @ 2.66hz, 2.67Ghz, 2.00 Gb RAM

Předem děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Nespouští se skoro nic. Antivir, ovladače a podobně. Zkus odinstalovat antivir a uvidíš.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Např se nezavádí všechny ovladače grafiky. Zkus je odinstalovat v nouzi a pak normálně naběhnout. Chyby v ovladačích dělají divy(např zamrzání ).

Jinak se nezavádí většina programů, ale to asi nebude mít vliv, když to mrzne i před přihlášením. Jestli se nezavádí i nějaké podpory úspory disků apod. to už netuším.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Začal bych tím, že pomocí msconfig zakážeš programy po spuštění a nemicrosoftí služby.

Pokud zamrzání přetrvá, bude problém v nějakém ovladači.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

No vyzkoušel jsem všechno co jste tady psali - Ale nefungovalo to... Tak jsem zkoušel ještě další věci... A puf! Najednou to fungoval, vážně nechápu, co jsem udělal jinak... Nicméně - teď mi nefunguje internet - a InstallShield, jako by se vypařil... Kde se dá sehnat prostě OBYČ InstallShield? Všude na netu jsou akorát ty devolperský, a to já nepotřebuju... Zkoušel jsem reinstalovat SP3 a to taky nepomohlo...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Ověř integritu systémových souborů pomocí příkazu
    Kód:
    sfc /scannow

Podobná témata

1. Windows 7: po nastartování se objevují chybové hlášky
    Od Alan Grey v sekci OS Windows
    Reakcí: 0