Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Záchrana dat

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Omlouvám se, jestli už tu nějaká taková diskuze existuje, ale nenašel jsem čas ji hledat.

Polil jsem si notebook a nyní mi nejde spustit. Nejsem příliš počítačově zdatný, takže asi nemá cenu mi vysvětlovat, jak data obnovit pomocí nějakých programů. Proto se chci zeptat, jestli neznáte nějakou společnost, která se o obnovu dat stará. Na seznamu se mi ukázali společnosti jako je http://www.datahelp.cz/zachrana-dat/ nebo http://www.recoverycentrum.cz/prvni-pomoc/ , máte s nimi někdo zkušenosti nebo případně mi můžete doporučit jinou společnost? Předem díky za všechny odpovědi, nerad bych přišel o svá firemní data.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Nemáš někoho kdo by povolil na notebooku dva šroubky, vyndal harddisk a zkusil ho připojit k jinému pc, jestli náhodou ty data na něm nejsou. Potom bych vyzkoušel až to profesionální obnovování.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od petrsovak
    nerad bych přišel o svá firemní data.
    Firemni data jsou jiste nekde zalohovana
    Resil bych to viz post #2. Jestli na to nikoho nemas (silne pochybuji u firemniho stroje), muzu ti pomoci klidne ja. Pokud jsi z Praglu

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Omlouvám se, nevěděl jsem, že je to tak jednoduché. Zkusím se na to zeptat synovce, v počítačích se hrabe pořád, ale myslel jsem, že do notebooku můžou zasahovat jen profesionálové, ale pokud se opravdu jedná jen o vyšroubování nějaké krytky a zapojení k jinému pc, tak by to mohl synovec zvládnout.
    Pracuji pro menší firmu, která data nezálohuje, notebooky používáme jen kvůli excelu a wordu, kam ukládáme důležité statistky a tak.

Děkuji za rady.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Jsou i notebooky, které disk vyndat normální cestou nedovolují(tj pár šroubků). Tam se musí obvykle rozebrat ntb skoro celý. A mám pocit, že ntb s ssd diskem tam taky nejde vyndat ne?

Kdyby s tím byl problém, tak sem stačí napsat typ ntb a nějaký způsob už se najde.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Speda
    Registrace
    Jan 2008

Většinou jde vyndat lehce taky ho mám pod krytem co drží jen 2 šroubky.například když sem rozebíral moje sony vaio našel sem si na youtube video a postupoval pomalu podle něho a žádný problém nenastal to jsem rozebíral notebook po prvé

Podobná témata

1. Záchrana dat z HDD
    Od jim.133 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 27-02-2010, 14:21
  2. Záchrana dat z HDD
    Od .mtn v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-02-2009, 21:14
  3. záchrana dat z HDD
    Od Neith v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení