reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

základní deska nebo zdroj

hadd1 (46)|9.8.2011 18:07
Nazdar chlapy mám takovej problém počítač se mi sám z ničeho nic restartuje někdy se restartuje už při najíždění BIOS někdy chvíli jede i WINDOWS kontrola na viry nic neprokázala scanoval jsem systém NORTONEM, AVASTEM, NODEM a SPYBOTEM program EVEREST ukazuje že teplota na z. desce je 90-94 st. ostatní komponenty jsou v pořádku mám podezření že odešla z. deska případně zdroj mohl by mi někdo můj předpoklad potvrdit případně vyvrátit abych měl jistotu co koupit všem DÍKY
Salamander (6177)|9.8.2011 18:10
Nejaky info o tom, co je to treba za desku, pripadne ten zdroj? :D
jinak zkus dodat screenshot aspon ze speedfanu https://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=file&id=140
hadd1 (46)|9.8.2011 20:19
Tak dlouho už ten PC neběží abych mohl stáhnout SPEEDFAN a ještě pořídit screeny komponenty jsou následující je to bez záruky protože ten PC není můj MSI MS-7267 945GCM5
INTEL PENTIUM DUAL CORE 2200
SEASONIC 350 W
KINGSTONE 2G
POIN OF WIEW grafická karta jede ale není aktivní celí komp jede na integrovanou grafiku kterou bohužel neumím vypnout vím že někde v BIOS ale nevím kde
Georginek (2957)|9.8.2011 20:22
Kdyz tu grafarnu vyndas ven a monitor zapojis do integrovany, jede to?
hadd1 (46)|9.8.2011 21:12
Jede. jen tak to jede. Když to totiž zapnu do grafárny tak mám jen černou obrazovku,že systém jede poznám jen podle systémových zvuků
Georginek (2957)|9.8.2011 21:18
Ozkouset na jinym PC ji muzes?
Podle zvuku jako myslis pri nabehu windows jo?

Jak mas nastavenou prioritu grafaren v BIOSu? PEG/PCI nebo jen PEG nebo jen PCI......?

Pokud by byla v haji grafarna je mi divny ze to najede az do winu..... Ale obraz se neobjevi
hadd1 (46)|9.8.2011 21:28
Jak mám tedy nastavit prioritu těch grafáren a kde to mám v BIOS hledat? Pod jakou položkou? ještě sem chtěl podotknout že VIN nejde ani koretně softwarově vypnout vypíná se předlouho i 5 min a nakonec se stejně restartuje musím použít vypínač na zdroji a když ho za čas zase zapnu okamžitě startuje systém
Georginek (2957)|9.8.2011 21:48
Uz se v tom zaciname celkem motat....
Takze ty mas v PCIe slotu grafarnu, ale monitor mas pripojenej k integrovany jo? Kdyz vyndas Poinof view, tak to funguje normalne?
hadd1 (46)|9.8.2011 22:17
ano monitor je zapojený do integrované mě ten počál donesla jedna známá že jim tam nejdou rozjed žádné hry jestli se na to mrknu byla to čistá instalace win xp přidal sem tam jen minimální základ aktuální ovladače, directy, kodeky a najednou my to začlo takhle blbnout časté samovolné restartování PC přepojení té grafárny je problém č.2