reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Promblém s monitorem u notebooku

rezy (8)|11.8.2011 16:03
Čau, mel jsem rozdělaný notebook kvůli vyčištění větráku a po složení mi začal dělat problémy monitor.. přesněji problikává, obraz je posunutej a vše je rozmazané. Pokud připojím externí monitor tak je vše bez problémů. Měl jsem ho v servise a tam mi řekli že je problém v základní desce a čemž pochybuju... jedná s o notebook HP Pavilion DV5-1150ec.. má externí grafiku, takže bych to viděl spíš na nějaký problém v té grafice...

dík za radu
VencaX (3686)|11.8.2011 22:18
Proč to je podle tebe v grafickej, když jak sám říkáš jde na externí monitor bez problému?
Problém může být v základovce nebo v připojení LCD, někde v cestě od grafiky k displeji. To ses už ale dozvěděl v servisu a ani jedno asi nebude levný na vyzkoušení.
xmarek (1676)|12.8.2011 09:41
Pokud jste nějakým způsobem nepoškodil kabel mezi displaye-m a základovkou (taková ta kšanda), tak si myslím, že problémem bude špatně docvaklý konektor (buď pod displaye-m nebo na základovce). Právě oným čištěním si člověk nedopatřením způsobí podobné potíže.
rezy (8)|18.8.2011 13:45
no tak doufám ze sem kabel nepoškodil ale jistě to říct nemůžu.. konektor na základní desce jsem kontroloval ale ke konektoru na displayi se nemůžu dostat.. nejde mi úplně oddělat kryt displaye