reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pripojeni PC k monitoru a tv.

Lap33 (15)|13.8.2011 16:26
Zdravim lidicky,je mi to blbe se porad na neco ptat,ale ja uz se smi grafiky asi zblaznim!!!! Mam takovy problem, koupil jsem si grafiku z jednoho duvodu ze bych chtel na filmy koukat na televizi. Na me grafice jsou kasicky 3vystupi(VGA,S-VIDEO,DVI) Na VGA mam napojenej monitor ten jde pak pripojim kabel s s-videem zajedu na ovladace me grafiky a chci si prepnout na vice monitoru,ale televizi mi to nenajde nevite nikdo proc??? (skousel jsem pripojit jinou televizi,ale taky ji nenajde,kabel vim ze je v poradu ten jsem skousel v jinem pc. Tak dam v ovladacich aby se vinutila televize ale je to porad stejne. Skousel jsem napojit televizi i pres koncovku DVI ale taky nic.)

Poradite mi nekdo co stim by mohlo byt dekuji vsem.


Mam gafiku nvidia geforce fx5200
Richmond (8084)|13.8.2011 16:39
Vypoj monitor a nech zapojenou jen tv. Restartuj pc. Obraz by pak měl naběhnout.

BTW Win7 oficiálně nepodporují FX5200 (dualmonitor)

PS: nauč se psát!
Lap33 (15)|13.8.2011 17:07
dobre ja to skusim. Ps: cestina neni moc dobra ja vim.
Lap33 (15)|13.8.2011 18:19
tak jsem to udelal,ale porad nic. Napojil jsem kabel s s-videem,monitor jsem odpojil a restartoval jsem pc. Ale televize zas nenaskocila. Pak jsem skusil udelat to same,akorad jsem nechal vinutit televizi a restartoval jsem pc,ale zas nic nenabehla. Mam windows 7 a i windows xp skousel jsem to na obouch windousech,ale je to porad stejne televize se mi porad neukazuje.
Lap33 (15)|20.8.2011 05:49
......
Lap33 (15)|15.9.2011 01:57
.......