Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: "Problém" se sluchátky

Obyvatel SHW Avatar uživatele souteh
    Registrace
    Jun 2010

Zdravím, mám běžná originální sluchátka přidaná k mobilu od Nokie. Když je však chci používat s NTB (konkrétně poslouchání hudby), tak mi zvuk přijde "vzdálený". Když potom zmáčknu na sluchátkách tlačítko, vše je OK. Ale to tlačítko je opravdu nepohodlné držet, tak se chci zeptat, jestli se to někde nedá někde v PC nastálo nastavit. V manuálu ke sluchátkům jsem se o tom nic nedočetl.
    Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

To se dle me neda, protoze JAG na sluchatkach od Nokie je jiny nez JAG treba do bedynek u PC. Schvalne je porovnej vedle sebe. Uvidis, ze nejsou uplne stejne. Nicmene, ja to driv resil tak, ze jsem ho tam nezapojoval nadoraz ale jen tak na pulku..... Ted ale nevim jestli to byl ten delsi nebo ten kratsi......

Obyvatel SHW Avatar uživatele souteh
    Registrace
    Jun 2010

Jo, stačilo to jen trošku povytáhnout. (požívám to takhle provizorně, takže je to v pohodě)
    Díky

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Paměťové karty: Problem s pametovou kartou "Sony Memory Stick ProDuo 2GB"
    Od nakedsoul v sekci Flash disky, pam. karty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 15-12-2010, 19:50
  3. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  4. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 12:00
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 22:09