reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bastleni site - redistribuce Wi-fi signalu pres druhy Wi-fi modem

Gullsy (6)|14.8.2011 09:32
Dobre dopoledne.

prosim o radu.

Mam zapojeny hlavni wifi router/modem. Pres wifi karty na nem visi par pocitacu, rad bych pripojil vic, jenze nemam wifi karty, takze ... mam tu klasicky ADSL2 modem/router, dokonce dva. A otazka zni, je-li mozne prijmout na tyto modemy/routery wifi signal a distribuovat ho dal po kabelu. Mozna je to ten bridge mode, nevim, skutecne je to bastleni a nejsem v tomhle expert. Tady mi nejspis poradite nejlepe a nejrychleji.

Modemy jsou Sagem 2444 a Baudtec T263R. Momentalne se mi poradilo zpristupnit jen Baudtec, ten Sagem bud zlobi nebo je blokovanej reckym providerem a vyzaduje autentifikaci po kabelu. Tak prosim radu k tomu Baudtecu. Ma 4 Eth vystupy, cili pokud se mi to podari takhle zapojit, muzu pripojit 4 pocitace po kabelu. ...? :)

Diky!
Richmond (8084)|14.8.2011 10:26
Jestli chceš použít modem jen jako další "posílač" signálu tak použij mód Repeater, případně WDS/Universal Repeater - nevím přesně jak je to u toho Baudtecu, ale třeba u Ovislinků slouží mód Bridge na propojení různých sítí, ale zároveň nefungují jako APčka
Gullsy (6)|14.8.2011 11:22
Mod Repeater ani WDS nevidim ani v manualu ani v setupu. Jeste pohledam, neni to zminene ani v manualu toho Sagemu. Mozna to ta zarizeni neumi. Jeste hledam.. budu rad za kazdou radu, i obecnejsiho charakteru. Diky!

Edit: Prolamal jsem se i do toho Sagemu.. a volba WDS ani Repeating tu take neni, nejspis to neumi... ani jeden.

Diky jeste jednou.