reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Komplikovanější propojení staré "wifi" s pc

Polylux1 (3)|16.8.2011 18:35
Ahoj, potřebuji vyřešit ozvučení a propojení pc a mám k dispozici následující:

-starou "wifi", kterou používám jen jako CD přehrávač (vstup jen na mikrofon a sluchátka, vzadu zdířky pro připojení dvou reprobeden pomocí drátů)
-malou reprosoustavičku k pc, jejíž repráčky jsou však na prd
-různé audio kabely, případně další potřebné dokoupím
-pájku, cín a kalafunu:-)

Potřebuji to propojit aby bylo všechno funkční. Nejjednodušeji vypadalo spojit kabelem zvukovku se vstupem pro mikrofon CD přehrávače, ale zvuk byl pochopitelně strašný a nadto ještě mono...tudy cesta nevede. Má vize teď obsahuje následující:

Přidrátovat reproduktory z wifi k zesilovači od reprosoustavy k PC místo těch původních chrmlátek, místo jacka přidělat na původní kabel ke zvukovce samici, rozdvojku a připojit k tomu simultánně CD přehrávač (buď přes výstup pro sluchátka nebo nějak elegantněji skrze ty "drátový" výstupy pro reprobedny vzadu) a PC.

Vidíte v tom nějaký háček, případně ideu jak bych to moh spojit přes ten zadek?

Díky moc!
Zoidik (1405)|16.8.2011 19:11
Raději bych připojoval hifi, ale jak chceš no... Víc výstupů tam nemáš? Nějaký typ, nebo fotka by nebyla? U starého pionýra cca 30 let jsem ho připojil tak, že ještě před koncový zesilovač jsem napájel dva dráty s 3,5mm konektorem a vrazil jsem ho vzadu do vstupu na zvukovku. Mám tak stereo za stejných podmínek v podstatě jako ty.
Polylux1 (3)|16.8.2011 20:19
Hele, není tam fakt nic:-) Je to prastarý typ Philips AZ 9350, ale mám ho rád...
Zoidik (1405)|16.8.2011 20:46
Tak leda to zkusit jak jsem napsal. Pokud někdo neporadí lépe. Vyfotím a nahraju fotku.

edit: Šipkama jsem vyznačil místo kde mám připojenej 3,5mm jack který dám do vstupu zvukovky a nahrávám tak ve chvílích klidu LP. Měl by to být vstup koncového zesilovače.
P1080594.JPG
Polylux1 (3)|17.8.2011 11:35
Supr, díky, beru pájku a jdu na to...
Zoidik (1405)|17.8.2011 11:36
Uvidíš jestli se podaří. Doufám že jo