reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW36 - Neutry: 3.

Neutry (2)|17.8.2011 00:20
Kolik času zabrala tvorba: pár minut
Pointa wallpaperu: Základní deska GIGABYTE GA-A75-UD4H,kterou jsem oblékl do abstraktního modrého "kouře"..

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: modrý abstract
Obrázek, fotografie nebo textura: základní deska a loga
Tutorial: ne

Další komentář: Je to poslední update mého wallpaperu, wallpaper obsahuje vše co bylo nutné použít,loga a základní deska.
gigabyte.jpg
Karel Polívka (1485)|17.8.2011 00:43
Tohle je už 3. verze toho samého wallpaperu (s mírnými úpravami) v sekci pro upload finálních verzí - to samo o sobě je porušením pravidel soutěže.

Wallpaper nesplňuje zadané téma.
Wallpaper má nízkou kvalitativní úroveň.
Chybí informace o použitých materiálech - přečtěte si pozorně plné znění pravidel.

Wallpaper nebude zařazený - prosím, do tohoto kola už nic neposílejte, když už na začátku vaše práce nedodržují hned několik pravidel, která jste nejspíše pořádně ani nečetl - nebude to zařazeno. Dívejte se na práce ostatních a zkuste to např. v příštím kole.

--> přesun mezi rozpracované.
Neutry (2)|17.8.2011 05:11
[quote=Karel Polívka;467333]Tohle je už 3. verze toho samého wallpaperu (s mírnými úpravami) v sekci pro upload finálních verzí - to samo o sobě je porušením pravidel soutěže.

Wallpaper nesplňuje zadané téma.
Wallpaper má nízkou kvalitativní úroveň.
Chybí informace o použitých materiálech - přečtěte si pozorně plné znění pravidel.

Wallpaper nebude zařazený - prosím, do tohoto kola už nic neposílejte, když už na začátku vaše práce nedodržují hned několik pravidel, která jste nejspíše pořádně ani nečetl - nebude to zařazeno. Dívejte se na práce ostatních a zkuste to např. v příštím kole.

--> přesun mezi rozpracované.[/quote]
Hlavně že tu podporujete lidi,kteří uploadují ukradené práce :) a mě budete honit skrz nějaky nedodrzovani? Pravidla jsem jasne cetl,to vy byste meli udelat jednodusi a prehlednejsi web.tzn..abych nemusel mit otevreny ctyri stranky abych vubec neco pochopil. a to neberte ve zlem
Strogg_CZ (191)|17.8.2011 08:12
[quote=Neutry;467340]Hlavně že tu podporujete lidi,kteří uploadují ukradené práce :) a mě budete honit skrz nějaky nedodrzovani? Pravidla jsem jasne cetl,to vy byste meli udelat jednodusi a prehlednejsi web.tzn..abych nemusel mit otevreny ctyri stranky abych vubec neco pochopil. a to neberte ve zlem[/quote]

1) Myslím, že se tu kradené práce nepodporují a je to spíše naopak, proto jsou pravidla jaká jsou.
2) Tvrdíš, že pravidla jsi četl. Já bych řekl, že v Tvém případě bude potřeba je přečíst ještě několikrát, jednou je málo.
3) Koukni na předchozí kola, možná snáze pochopíš, co se zde od Tebe čeká, pokud to myslíš s účastí vážně.

ZDAR
dzandra (1368)|17.8.2011 08:23
Hele, hele, co se tady čílíš, já jsem taky "mazal" při tvorbě a některé moje tvroby měli hroznou úroveň ,ale držel jsem se alespoň tématu. Co ti připadá nepochopitelné na "PRvní v cíli"
Karel Polívka (1485)|18.8.2011 01:56
[quote=Neutry;467340]Hlavně že tu podporujete lidi,kteří uploadují ukradené práce :) a mě budete honit skrz nějaky nedodrzovani? Pravidla jsem jasne cetl,to vy byste meli udelat jednodusi a prehlednejsi web.tzn..abych nemusel mit otevreny ctyri stranky abych vubec neco pochopil. a to neberte ve zlem[/quote]
Fajn, nebudu se snažit už o jakékoli Vaše další směřování -> červená karta za porušení pravidel soutěže SHWallpaper.

Upozornění pro Vaše další příspěvky - pokus o flame je porušením obecných pravidel tohoto fóra.

Viz výše, co píše Strogg_CZ. Pokud to myslíte s účastí vážně, projděte si pozorně všechny body podrobných pravidel a také soutěžní wallpapery v minulých kolech (včetně diskuzí k nim). Ta pravidla tu nejsou od toho, že by bylo dobré je dodržovat - pro účast je nutné dodržet všechny jejich body.