reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nakupování notebooků přes eBay

Benbow (340)|17.8.2011 09:59
Zdar. Včera večer jen tak z nudy jsme projížděl eBay a koukal po cenách notebooků v cizině. JE možný aby se v americe některé modely řady G serie od MSI prodávali kolikrát i o 20 000 levněji než u nás? jaké máte zkušenosti nákupů noteboků ze zahraničí? Plánuji tam koupit něco takového a ptám se- jak dlouho zhruba trvá doprava z USA a kolik bych dal asi za poštovné?
dzandra (1368)|17.8.2011 10:26
Abych se přiznal z ebaye jsou toho nakoupil dost. Jsou tam někdy i opravdu "akce" poloviční ceny než u nás. Ale hromada shopů neposílá zboží třeba do Eu,čr, only US, Canada. Navíc myslím že od července letošního roku jde každý balíček přes celnici kde posuzují hodnotu a u zboží na myslím 25Dolarů budeš normálně platit 20%DPH z ceny uvedené na balíku. Třeba jsem koukal po autoradiu, jeho cena byla asi 3tinová než tady nějakých 3000Kč, žel s poštovným mě to vyšlo skoro na to stejné. Navíc všechno u ebay platíš předem , takže koukej po obchodech co mají výborné hodnocení a prodaných hromadu věcí.
Benbow (340)|17.8.2011 14:00
Díky za odpověď. Popravdě mě to přišlo dost divné takové malé ceny:D a co znamená tot- Manufacturer refurbished podle překladu vím - výrobně upravený ale co to znamená na ebay? požité nebo repasované?
zsdx (2098)|17.8.2011 14:24
Ne vyrobne, ale vyrobcem, ktery na to pak (vetsinou) dava zaruku.
Benbow (340)|17.8.2011 14:39
Takže se toho člověk nemusí nijak bát?