Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 119 z 119

Téma: Víkendová diskuze: Nejlepší hra všech dob?

Neregistrovaný

FALLOUT 2
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dle mého názoru určitě Diablo 2.

TXN84

1) Scorched earth
    2) Micro Machines 2
    3) Duna 2
    4) Doom 1
    5) TES 3 - Morrowind

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Jj, stolní tenis alias ping-pong (destičky byly pálky a kulička míček) - PMD a ostatní československá větev PC prehistorie mě jaksi minuly (ta zahraniční ostatně taky), ale mlhavě pamatuju, že gró věci byl jistý integrovaný obvod z naší Tesly a pár dalších součástek, zakoupených v Radiomateriálu. Na vyleptaný kousek cuprextitu se to napájelo, připojily ovladače (taky home made) a telka, naladil správný kanál a už to jelo. PMD, Didaktik, Ondra - to fakt netuším, jestli i na těch to běhalo, ale troufnul jsem si to postnout, jelikož se domnívám, že to do her patří.
    PONG zbastlený spolužiakovým otcom som mal chvíľu požičaný doma. Ale tá pravá mánia prišla až s PMD-85 a mojou hrou všetkých čias Manic Miner. A že to bol HIT ...

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Tobě je náct, viď By jsi se divil, jak se dá parádně ve 30ti letech "juchat"
    To já vím, že v 30 se dá parádně juchat - jen už děláš mládí pápá, i když se to bráníš uznat. Já si ve 33 s děsem prohlížel první kouty v místech, kde ještě před pár lety trčela bujná kštice, tehdy mi došlo, že "jaro" už definitivně skončilo...
    A jinak - já se Lavjoye nechtěl dotknout, bylo to míněno napolo vážně, napolo žertem. Těch 33 i "fracka" (jak píše Georginek) bych bral!
    Jinak palec nahoru Richmondovi: když jsem byl v osmdesátkách na základce, jak vyplývá z diskuse, těch náct mi už fakt může být zas až po stovce.
    Omluva za OT, ale nedalo mi to, mládenci :-).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    lavjoy ale nie je žiadne decko a je to jeho názor. Ale čert vem grafiku, najdôležitejšie sú herné mechanizmy a čistá hrateľnosť. Settlers, Civilization, Diablo, Warcraft, Deus ex, Heretic, atp. mám ich viac Ale na Deusa nemá nikto a imho, GK samotná sa nedá hodnotiť len podľa technologie, ide o subjektivný umelecký dojem aký z toho má tá ktorá osoba a v tom ma napr. prekvapil Deus Ex: Human Revolution, Hitmanovky atp.
    Naprostej souhlas. Grafika je jen jedna složka která tvoří dojem a i když bude suprová, tak sama o sobě dobrou hru neudělá. Pro mě osobně je to třeba právě případ FarCry. Proto jsem zrovna na něj taky reagoval. Odehrál jsem z týhle hry asi dva levely, podíval se jak je to hezky namalovaný a to bylo asi tak všechno. Až na vizuální stránku to byla docela standardní FPS střílečka. Jo, takovej Fallout nebo DeusEx, to bylo jiný kafe. A když už mluvíme o atmosféře, ještě mě matně napadá vzpomínka na další památnou pecku - Alone in the dark (1992). U týhle hry jsem kdysi odskakoval hrůzou od monitoru
    Naposledy upraveno uživatelem cml11: 22-08-2011 v 16:38

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    Nejlepší hra všech dob?
    No přece Elma Elastomania! Žádnou jinou pařím tak dlouho a do teď.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Protože patřím spíš ke starší generaci a nové hry už sleduji jen vzdáleně, tak pro mě zůstává jedničkou TETRIS, v základě jednoduchá hra, ke které šlo kdykoliv na pár chvil zasednout a pak zjistit, že utekl celý večer v boji o co nejlepší výsledek :-)
    A to že byl princip této hry geniální se odráží i v počtu verzí, které vznikly. Dokonce jsem si i já svou verzi naprogramoval ;-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od okrizek Zobrazit příspěvek
    Protože patřím spíš ke starší generaci a nové hry už sleduji jen vzdáleně, tak pro mě zůstává jedničkou TETRIS, v základě jednoduchá hra, ke které šlo kdykoliv na pár chvil zasednout a pak zjistit, že utekl celý večer v boji o co nejlepší výsledek :-)
    A to že byl princip této hry geniální se odráží i v počtu verzí, které vznikly. Dokonce jsem si i já svou verzi naprogramoval ;-)
    Naprosto správně. Tetris. A má zde i nejvíce hlasů

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Bydlim v Londyne tak jsem si vzpomnel na stareho Wolfensteina.Ted to tu v ulicich vypadalo podobne...

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Těžko vyzdvihnout JEDNU NEJLEPŠÍ HRU všech dob. Ale tak moje best of je, protože se k tomu stále vracím - Transport Tycoon Deluxe! Nápadité, chytlavé, možnost nakopat zadek více počítačům a radost z finální podoby vlastního světa a ten pocit moci na konci! Škoda, že ta hra byla omezena jen do roku 2050.

Jinak ještě zmíním Half Life 1 a 2, Diablo 1 a 2, Icewind Dale a Baldur´s Gate a skvělé Deus Ex 1 a 2 a nepřekonatelný Colin McRae 2! Ze starých ještě hodiny strávené u Sokobanu.

P.S.: Vzpomněl jsem si na tehdy zajímavou hru Jagged Alliance 1 a 2. Pamatujete někdo? Hráli jste? Já se moc daleko nedostal..

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Hoši, mě je padesát, a mastím Stalkera, Snipera(skrytý bojovník), FarCry, .... občas si zajezdím, .............. (asi jsem ulítlej, ale co naděláte )

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Hoši, mě je padesát, a mastím Stalkera....
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Gy1zDBW_UAw"]The World's Oldest Battlefield Player - YouTube[/ame]

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Jo, jo. Souhlasí i to klení, když mě nepřítel moc otravuje a dovolí si býti na živu i po nakrmení celého zásobníku do hlavy

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Nejlepší tiskárna?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 27-02-2014, 23:15
  2. Víkendová diskuze: Nejlepší antivirus?
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 25-01-2014, 19:59
  3. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  4. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 12:06
  5. Víkendová diskuze: Nejlepší procesor?
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 05-09-2011, 11:23