Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Asus VW193 linka ve spodní části obrazovky

Obyvatel SHW Avatar uživatele Suprak
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím. Před měsícem jsem se rozhodl, že si na chvíli zahraji Mafii II a ve spodní části mého milované LCD jsem zpozoroval linku, která se u okrajů obrazu vykresluje do ztracena a nejvyšší intenzitu má zleva kousek před polovinou obrazovky. První co mě napadlo bylo ale to, že je to grafickou kartou, tak jsem zkusil monitor připojit k NB a ejhle, nebylo tomu tak, linka byla i tam. Při běžné práci ve Windows samozřejmě není vidět, protože je v místech, kde zhruba končí lišta. Ovšem po tom prvním zpozorování jsem si toho všiml i při full screen videích z youtube a den o de dne se mi zdá výraznější. S takovým defektem jsem se ještě nesetkal, monitor mám od konce roku 2007, takže záruku už neuplatním. Zajímalo by mě ale co si o tom myslíte? Je už snad na odchodu do Si nebíčka? Asi jej otevřu a podívám se na stav elektroniky.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0025.JPG 
Zobrazení: 124 
Velikost: 2.16 MB 
ID: 22576   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0024.JPG 
Zobrazení: 119 
Velikost: 2.60 MB 
ID: 22577  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008