reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lenovo G560 pískání

Nevim66 (3)|23.8.2011 14:56
Tak jsem si dneska pořídil tento notebook a strašne píská když se například zapne mozilla nebo chrome, ale v exploleru je docela tichej a nepíská nejde mi to do hlavy. Podle zvuků bych řekl že píská hardisk. To je asi na reklamaci co ? nebo s tím jde něco dělat ?
Fezo (66)|25.8.2011 06:58
No to je troška divné.Stretol som sa s pískajúcim NB,ale to pískal adaptér (to sa reklamovalo).
V núdzovom režime ti to piští tiež???Ak áno,tak to reklamuj,to ti v pohode uznajú...
Fezo
VencaX (3686)|25.8.2011 07:53
Větrák běží v pohodě? Nemohlo by to být jím?

Pokud nejsi technik, tak se do toho raději nerýpej a pošli na reklamaci.
Nevim66 (3)|25.8.2011 09:53
Větrák běží v pohodě a už to je druhej kus a dělá to samý. Fakt u toho nejde v tiché místnosti sedět. Když je to na nabíječce tak to píská skoro furt a když to je na baterce tak to třebá píská jen když to jedu přes chrome a nebo mozillu, ale přes exploler nepíská to je taky divný asi jim to tam zase vrátim a budu chtít zpátky peníze protože když už to je druhej kus a dělá to samý...
VencaX (3686)|25.8.2011 12:02
To určitě zkus vrátit a až budeš mít peníze, můžeš napsat do sekce "Potřebuji doporučit sestavu nebo notebook" a my ti (snad) poradíme.
Georginek (2957)|25.8.2011 16:04
Muze piskat prakticky cokoliv..... Nejcasteji adapter, baterka samotna, deska i graficka karta. Vetrak taky a v urcite situaci i HDD.
Reklamuj, respektive si nech dat jiny kus...
Nevim66 (3)|25.8.2011 22:32
Už jsem ho reklamoval a vrátili mi peníze ;) přece už to byl druhej kus co pískal tak už jsem nechtěl další :D