reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW36 - moulikv: Síla se skrývá v rychlosti

moulikv (5)|25.8.2011 15:33
Kolik času zabrala tvorba: +-5min
Pointa wallpaperu: deska letí rychleji než stíhačka

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ano
Tutorial: ne

Další komentář: Zdroje fotek: http://www.gigabyte.com, stíhačku sem vylovil z HDD
moulikv_SHW36.jpg
moulikv (5)|25.8.2011 15:37
Rozlišení pak shodím teď sem dělal víceméně tapetu pro sebe a jako takový menší náhled
Edit: Omlouvám se za doublepost
jrx (1880)|25.8.2011 16:18
1. Není to stíhačka [SIZE="1"](Lockheed M-21 s průzkumným bezpilotním letounem D-21 na zádech)[/SIZE]
2. "Vyloveno z HDD" zřejmě nebude platná licence. Zkusil bych kontaktovat U.S. Air Force nebo Lockheed Martin, ti na fotografii budou držet práva
3. S tou deskou a krabicí dole mi to trochu připomíná tesco plakát. Zkusil sis to dát nejprve na plochu a chvilku to tam mít? :slug
moulikv (5)|25.8.2011 16:57
[quote=Jiri@tncm;469102]1. Není to stíhačka [SIZE="1"](Lockheed M-21 s průzkumným bezpilotním letounem D-21 na zádech)[/SIZE]
2. "Vyloveno z HDD" zřejmě nebude platná licence. Zkusil bych kontaktovat U.S. Air Force nebo Lockheed Martin, ti na fotografii budou držet práva
3. S tou deskou a krabicí dole mi to trochu připomíná tesco plakát. Zkusil sis to dát nejprve na plochu a chvilku to tam mít? :slug[/quote]

2.Díky za upozornění já si říkal že to není blackbird ale stíhačky už dlouho nesleduju
3.jo zkoušel sem to

Asi to udělám znova a jednoduše tam nějakou tu stíhačku nakreslím, jen to zabere víc než 5 minut :)
moulikv (5)|25.8.2011 18:09
asi hoďka práce ještě sem ale zůstal u full HD
EDIT nejraději bych vyhodil ten veti obrazek desky ale nevím jestli by to pak splnvalo zadání
EDIT2: vypadá to strašně nepřirozeně budu muset přijít asi s nečím novým
moulikv_SHW36v2.jpg dukaz1.jpg
Kotty (186)|25.8.2011 20:15
[quote=moulikv;469111]2.Díky za upozornění já si říkal že to není blackbird ale stíhačky už dlouho [/quote]
Ani SR-71 Blackbird nebyl stíhačka, i když k tomu vzhledem svádí. Jednalo se o výškový průzkumný letoun.
czhunter (775)|25.8.2011 22:15
[quote=Jiri@tncm;469102]2. "Vyloveno z HDD" zřejmě nebude platná licence. Zkusil bych kontaktovat U.S. Air Force nebo Lockheed Martin, ti na fotografii budou držet práva[/quote]Pokud je autorem fotek U.S. Air Force, pak spadají pod licenci Public Domain - stejně jako všechny ostatní fotografie uvolněné státními organizacemi a institucemi.
Na Wiki máš takových fotek mraky: http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:SR-71_Blackbird. Ta tvoje fotka (z 1. postu) licenci Public Domain má, takže ji můžeš použít.
moulikv (5)|26.8.2011 02:13
Díky všem za reply, ale zkusím něo jiného už mám takovou mení ideu