Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Notebook v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Primární požadavky: různorodé

Preferovaní výrobci: Asus, Lenovo, Toshiba

Další komentář:
    Caute kamarat by potreboval poradit notas, mne padol do oka vyrobca lenovo ale proti ostatnym nemam nic, urcite nemienime priplacat za E520, 570, atd. nasiel som G560 (nv 310m, i3 380M) ale neviem ci to potiahne daku hru aspon na stredne det., monitor 15,6 palca minimum lebo kamarat je filmarik ale tu a tam aj hrajka. dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

kamarat poslal link na http://www.tprint.sk/asus-notebooky-...by-sx014v.html podla mna predrazene trochu a slabe cpu no neviem co vy na to?

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Prosím používej EDIT, ať nemáš 3 příspěvky týkající se jednoho tématu hned za sebou!

Geforce 310M bude mít podobný výkon jako Intel HD3000 (Geforce bude mít výhodu v lepších ovladačích).

Výkonově se mi líbí tenhle, procesor sice bude slabší (oproti i3 z G560 poměrně o dost), ale zase bude mít hodně silnou grafickou kartu. Je ale bez OS.
    Tohle je lepší, ale taky o něco dražší. Za tuhle cenu je ten procesor fakt výbornej a grafická na tu cenu? opět bez OS.
    S OS je tu něco takovéhleho. Slabší procesor i grafiká než ten předchozí, ale pořád o dost lepší než Geforce 310M.
    Snad se tyto modely prodávají i na SK.

Notebooky byly brány z výkonového hlediska, na kvalitu opradu doporučuji připlatit na E520.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 25-08-2011 v 20:13

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Lenovo G560 jsem ted vrátil, protože pískal hardisk tak nevim jestli je to dobrá volba. Měl jsem dva kusy a pískaly oba, ale výkon grafiky slušnej. NFS shift 2 jsem rozjel skoro na plno

Registrace
    Jun 2008

Za prvé Shift 2 je hra s docela nízkejma HW nárokama, za druhé "skoro na plno" se ti to muselo slušně sekat, nebo to prostě "skoro na plno" nebylo. S touhle grafikou máš problém na běžnej rok starej Core i3 (viz G560) rozjet Modern Warfare 2 na střední detaily (teda aspoň já ani ne dvaceti fps neříkam plynulý hraní).

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Rozlišení i textury naplno. Ostatní detaily na střední a nesekalo se to

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Nedavno(3-2 týdny zpět) jsem vybíral kámošovi NB nakonec jsem vybral tenhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=92454 hlavně kuli grafice a procáku, za tu cenu je to dost dobré... Jinak nechci propagovat czc nejspíš to seženeš i jinde a možná i levnějc....

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Kubula333 Zobrazit příspěvek
    Rozlišení i textury naplno. Ostatní detaily na střední a nesekalo se to
    Rozlišení beru, textury se načítaj do grafický paměti, takže bych i tomu věřil. Určitě jsi neměl zapnuté vyhlazování, nízké filtrování textur, vypnutý V-Sync,... a určitě to nemohlo jet nad 20 fps. Tomu se ale neříká "skoro nejvyšší detaily" a plynulost.
    Tady si prohlédni testované výsledky ve hrách (někde asi ve třetině stránky). Sice tam nejsou Shift 2, za to tam jsou méně náročné Shift (1), ve kterých tahle grafika zrovna neválí.
    A ano, pokud si na tom občas chceš zahrát, no problemo, ale za rok už ti pomalu nepoběží nic novýho. Budeš rád, že se ti to bude sekat na nízkejch detailech.

Na hry za tuhle cenu opravdu minimálně tu GT520M spíš GT540M (nebo alternativy od AMD). U AMD HD6650 / nVIDIA GT540M bude výkon 2-3x vyšší, u GT520M asi 1,5-2x vyšší než dvě generace starej low-end 310M.

Citace Původně odesláno od lukas8178 Zobrazit příspěvek
    Nedavno(3-2 týdny zpět) jsem vybíral kámošovi NB nakonec jsem vybral tenhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=92454 hlavně kuli grafice a procáku, za tu cenu je to dost dobré... Jinak nechci propagovat czc nejspíš to seženeš i jinde a možná i levnějc....
    Acer nedoporučuju. Cena odpovídá kvalitě. Klidně už po pár týdnech se Acery začnou "rozpadat", u lepších kusů to bude za rok za dva (zvlášť u takhle levných modelů). Reklamace trvá šíleně dlouho, pokud ti jej opraví a problém se opakuje, na další reklamaci ti jej opraví úplně stejně, tedy za chvíli máš zase stejný problém, nechtějí uznat vrácení peněz atd, atd. Jsou s nimi jen problémy.
    Na rozdíl třeba u Asusu, napíšeš formulář, druhý den přijede chlapík z DHL (nebo jak se ten přepravce jmenuje) a za týden mi přijel notebook domů s vyměněnou základovkou a mechanikou.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 26-08-2011 v 17:49

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Já se hádat nebudu hrál jsem to na něm jen chvilku a šlo mi o to ho jen co nejvíc zavařit

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Prosím používej EDIT, ať nemáš 3 příspěvky týkající se jednoho tématu hned za sebou!

Geforce 310M bude mít podobný výkon jako Intel HD3000 (Geforce bude mít výhodu v lepších ovladačích).

Výkonově se mi líbí tenhle, procesor sice bude slabší (oproti i3 z G560 poměrně o dost), ale zase bude mít hodně silnou grafickou kartu. Je ale bez OS.
    Tohle je lepší, ale taky o něco dražší. Za tuhle cenu je ten procesor fakt výbornej a grafická na tu cenu? opět bez OS.
    S OS je tu něco takovéhleho. Slabší procesor i grafiká než ten předchozí, ale pořád o dost lepší než Geforce 310M.
    Snad se tyto modely prodávají i na SK.

Notebooky byly brány z výkonového hlediska, na kvalitu opradu doporučuji připlatit na E520.
    Ten prvy asi fakt trochu slabe CPU takze mi to pripada trochu divne dusit GPU procakom, tá dvojka je naozaj dobra ale dalekoooo za limitom, tretia moznost sa mi zatial najviac pozdava, celkom vyvazena a nasiel som ju za 500E co je v norme. PS: uvazoval som aj nad Acerom ale ich povest no neviem ale radsej nech kamos prihodi a nie ma bude o rok kamenovat ze sa mu to rozsypalo. Asi mu odporucim tento http://www.pcmania.sk/vsetky-produkt...P53SJ-SO007SK/ este pockam chvilku ci tu niekto odporuci ine dik

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Zkušenosti s Acerem TravelMate 5742G nejzkušenějšího (minimálně) českého recenzenta notebooků: http://notebookblog.cz/technika/zkus...velmate-5742g/

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od wizaard Zobrazit příspěvek
    Zkušenosti s Acerem TravelMate 5742G nejzkušenějšího (minimálně) českého recenzenta notebooků: http://notebookblog.cz/technika/zkus...velmate-5742g/
    Ked uz tak som pocul chvalu na radu timeline a nie travelmate a ta stranka nehovori nic, je to len recenzia skutocnu kvalitu/nekvalitu hladaj par mesiacov po recenziach a v radach uzivatelov, chyby sa prejavuju casom a nie pocas tyzdna pisania recenzie. asi tolko

kamarat ma daky samsung Grafický čipset ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series, Procesor Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz, o kolko je lepsi ci horsi oproti http://www.pcmania.sk/vsetky-produkt...P53SJ-SO007SK/ dik
    Naposledy upraveno uživatelem Error666: 26-08-2011 v 20:30 Důvod: doplnok

Registrace
    Jun 2008

Výkon ATI HD 4570 (a jejího dvojčete z řady 5000) je cca stejný jako u nVidia 310M. Výkon 520ky jsem popisoval. Procesor bude asi o něco výkonější - koukni tady. Já teď nemám moc čas.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Výkon ATI HD 4570 (a jejího dvojčete z řady 5000) je cca stejný jako u nVidia 310M. Výkon 520ky jsem popisoval. Procesor bude asi o něco výkonější - koukni tady. Já teď nemám moc čas.
    Aj tak dik

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26