Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Notebook v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Teď jsem se na to dval, takže abych nekecal.
    Procesor v tom kamarádovo Samsungu a v tom Asusu, co jsi posílal budou rovnoceté. Grafická karta v Asusu bude lepší (jak jsem psal výše).
    Ještě jsem se díval na ty notebooky, co jsem psal hned na začátku - tenhle Asus bude asi nejvýkonější a pokud tě nebude mrzet těch 37 Euro navíc, pak podle mě není, co řešit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od Error666 Zobrazit příspěvek
    Ked uz tak som pocul chvalu na radu timeline a nie travelmate a ta stranka nehovori nic, je to len recenzia skutocnu kvalitu/nekvalitu hladaj par mesiacov po recenziach a v radach uzivatelov, chyby sa prejavuju casom a nie pocas tyzdna pisania recenzie. asi tolko

kamarat ma daky samsung Grafický čipset ATI Mobility Radeon HD 4500/5100 Series, Procesor Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz, o kolko je lepsi ci horsi oproti http://www.pcmania.sk/vsetky-produkt...P53SJ-SO007SK/ dik
    :-) Poslal jsem jen odkaz na zhodnocení toho notebooku nejzkušenějším recenzentem v ČR. Přestože si naivně myslím, že když někdo zrecenzuje 200 notebooků, už ledacos pozná, a to i co se úsudků na kvalitu a výdrž týče, neříkám, že se ten notebook nemůže porouchat (do toho neuvidíš u žádného notebooku a dát na zkušenosti uživatelů tak docela nejde - spokojení lidé na internet nepíšou, jen ti nespokojení a při objemu, který Acer prodá, je jich hodně). Nehledě na to, že kvalitativně Acer není špatný, ale jde vždycky jen o realitu a mít trochu selského rozumu: může být výkonný notebook levný i kvalitní zároveň? Jistě, že ne! Levný Acer Aspire bych si třeba nekoupil, to šasi je skutečně slabota, ale TravelMate s touhle výbavou a za tuhle cenu, pokud bych nutně chtěl něco výkonného, tak klidně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Mě se jen zdá, že podobných TravelMatů už mi prošlo rukama možná i víc než Aspirů a ačkoli můžu říct, že zpracování není až tak špatné (všechno drží tak jak má, poměrně i pevné šasi), problémy s nimi byly. A opravdu se mi nechce čekat měsíc na záruční opravu, když ten notebook opravdu potřebuji.
    Z mých zkušeností je servis i toho Asusu mnohokrát lepší než servis Aceru.

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Ehm, pani moji. kamaratovi neodislo jeho lenovo G550 same od seba (ktore som mu odporucil ja za cenu ktoru chcel) ale preto lebo ho pozical svojej milovanej ktora nanom pozerala fotky a pritom popijala vinecko (no co asi? poliala ho . Takze v pripade ze odide notas sam od seba tak servis nebude od veci.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

VencaX: Vidíš, já zrovna na servis Aceru slyším často hodně pozitivní ohlasy, na Asus taky. Ale třeba sám z vlastní zkušenosti znám tahanice s reklamací ThinkPadu, znám taky problémy s reklamacemi obyčejných notebooků Lenovo. Tím nechci říct, že by mělo Lenovo špatný servis a Acer a Asus dobrý, tím chci říct, že to je se servisem složitější. Ale obecně - od doby, co se Acer servisuje v ČR, myslím, že je na tom dobře. Opět ale podotýkám, že Acer toho prodá a vyrobí suverénně nejvíc, a tak má i svou logiku, že má nejvíc poruch. Ale na druhou stranu - své ceny nedosáhnou jen velkovýrobou, o tom se nepřu. ;-)

Ale nechci, aby se to tady změnilo na diskusi o servisu. Kdo chce spolehlivý notebook, kupuje něco jiného, než co se řeší v tomhle tématu.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč