Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Víkendová diskuze: Tablet?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Psaní všemi deseti je Vám v terénu dost k ničemu (zkuste jít a zároveň psát za chůze s otevřeným notesem). Na druhou stranu je klávesnice někdy opravdu nepostradatelný pomocník, ovšem není problém pořídit si slider (třeba to oqo jak tu někdo psal výše - to samé mám třeba i já). V dnešních dobách se dá poměrně dobře přizpůsobit prostředí i na klasických windows
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=117
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=180
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...&postcount=292
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Moderni predrazenej klump, a jeste od jabka, ktery nesnasim.... Co s tim? Svinstvo.

PS: Nesnasim dotykace

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Psaní všemi deseti je Vám v terénu dost k ničemu (zkuste jít a zároveň psát za chůze s otevřeným notesem). Na druhou stranu je klávesnice někdy opravdu nepostradatelný pomocník, ovšem není problém pořídit si slider (třeba to oqo jak tu někdo psal výše - to samé mám třeba i já). V dnešních dobách se dá poměrně dobře přizpůsobit prostředí i na klasických windows
    To akoze na tablete je pisanie pocas chodze ovela lepsie? Uz sa samotne pisanie pocas chodze je blbost bez ohladu na com. To by som bol zvedavy ako si schopny kracat a zaroven robit nieco na tablete.
    Tablet ma obmedzene moznosti pouzitia, lepsie zobrazovadlo s pridanymi funkciami.

Osobne nic take nepotrebujem, lebo , ked som v vonku alebo na dovolenke, tak si to urcite nebudem kazit nejakym tabletom alebo inym zariadenim. Samozrejme nebudem to kazit ani ludom okolo (neohladuplnost ludi v tomto smere je strasna). Ked som doma, tak tam mam zase praktickejsie veci ako tablet s malou obraovkou a obmedzenym pouzitim. V mojej praci je to tiez nepouzitelne zariadenie.

Poziciu tabletu vidim v jednoucelovych zariadeniach a urcite nenahradia notebooky, PC a ine zariadenia.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Docela dobře vypadá asus transformer.
    Super by bylo kdyby tablet měl v sobě data + android a jak připíchnu klavesnici tak linux + data.
    PS: tablet je ideální na čtení na WC, v houpací síti v křesle. Ale to je tak všechno. Prostě konzumace "obsahu". Když "tvořím", tak je klávesnice nezastupitelná.
    Naposledy upraveno uživatelem mstejska: 26-08-2011 v 21:34

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Vlastním už asi měsíc Asus Transformer. Dneska jsem si k němu dokoupil i klávesnici. Je to opravdu zařízení pro konzumaci obsahu. Není problém napsat nějaké dokumenty, tabulky apod., ale i tak je to pro mě zařízení do postele, ke kávě a na záchod

Neregistrovaný

Začnu tím co používám:
    Na práci mám PC s dvěma monitory a to jak doma tak v práci, bedna jako taková je umístěna mimo místnost (obývák) prostě to nemá chybu. Prohlížeč Chrome synchronizuje záložky, hesla rozšíření a pod. už ani nepoužívám vzdálenou plochu mezi pracovišti .
    Práci v terénu mě usnadňuje HTC Desire. Vynikající mobilita a člověk to má pořád u sebe.

Chybělo mi zařízení na gauč, zahradu, záchod a když jedu někam na noc.
    Tady je místo pro tablet. Vzhledem k tomu, že celá firma jede na Google apps tak volba systému padla logicky na Android a tablet Acer Iconia A500, pro mě je hardware klávesnice blbost.
    A500 s Androidem 3.1 je svižná, nabíjí se pouze přes noc a prohlížeč umí synchronizaci se stolním PC. Řekl bych nemá to chybu a o widlích jsem ani nepřemýšlel.

U nás doma má tablet opravdu využití a troufnu si říci, že se o něj perem.

P.S.: NB je volba pro chudé. Práce na něm nic moc ,obrazovka není ve výši očí, pořád v něm něco hučí, je to těžký nebo má malou obrazovku. Používat ho jako mobilní zařízení s nad ani nejde

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Od doby co jsem si poridil PDA snim o necem s velkym displejem.
    Doted jsem cekal za padnou ceny.
    Kdyz to dopadne tak bych mel mit 10" kousek s kapacitnim displejem, Tegrou 2, GPS a dobrou vydrzi na baterie.
    K tomu se poridi pouzdro s USB klavesnici a book pujde nejspise z domu.
    Book jsem porizoval hlavne z duvodu, ze jsem ted sluzebne pres tyden fuc ale ukazuje se, ze tablet bych vyuzil vice.
    Knizky se na booku ctou docela blbe.
    Naposledy upraveno uživatelem Woyta: 27-08-2011 v 19:55

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Myslím, že tablety jsou jen bublina. Něco jako 3D televize. Své příznivce si určitě najdou. Řekl bych, že je to zařízení s velkým množstvím kompromisů. Je to jen dotyková obrazovka. Nelze položit a otevřít dle libosti, obrazovka není chráněna, asi ani nelze po HW stránce upgradovat. Je to v podstatě přerostlý mobil. Tuhle jsem v ZOO potkal paní a říkám si:,, asi má poraněný obličej, že se skrývá", vlezl jsem do stínu a viděl, že si nechrání obličej ale tabletem fotí zvířata

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Lukáš 85 Zobrazit příspěvek
    Myslím, že tablety jsou jen bublina. Něco jako 3D televize. Své příznivce si určitě najdou. Řekl bych, že je to zařízení s velkým množstvím kompromisů. Je to jen dotyková obrazovka. Nelze položit a otevřít dle libosti, obrazovka není chráněna, asi ani nelze po HW stránce upgradovat. Je to v podstatě přerostlý mobil. Tuhle jsem v ZOO potkal paní a říkám si:,, asi má poraněný obličej, že se skrývá", vlezl jsem do stínu a viděl, že si nechrání obličej ale tabletem fotí zvířata
    Notebook taky nemuzes moc upgradovat.
    Nechraneny displej? Tobe asi nic nerika ochrane pouzdro, ktere muze slouzit i jako stojanek. Pripadne dokonce pouzdro s klavesnici.
    Ano je to hlavne zarizeni pro zabavu. Ale poslouzi i jinak.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Jasně, takže dokupovat, dokupovat a dokupovat. Notebook zavřu a hotovo a ne že ho budu cpát do pouzdra. Pouzdro s klávesnicí pro tablet. Výborně, ještě myš , repro a je z toho sestava

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ja mys pouzival i na PDA. Vis jaka byla pohoda cist si knizku a scrolovat mezi strankama?
    Pouzdro s klavesnici na 10" mas 300kc vcetne posty. Udelas si tak z tabletu netbook. Kdyz nepotrebuju klavesnici tak ho snadno vyndam.
    Nerikej ze na booka nemas brasnu a nenosis si mys. Pripadne externi disk, sitove kabely, switch, ....

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Měl jsem velkej zálusk na Asus Transformers.. ale poté co jsem pořídil Galaxy S2 jsem došel k závěru, že zatím nic jinýho nepotřebuju 4,3" displej mi zatím na záchodové surfování a projíždění zpráv bohatě stačí a větší akce pořeším na PC. Ale pokud budu kupovat nějaký tablet, tak asi až Transformers II.. tohle zařízení je prostě revoluční Jabko nehci..za ty prachy nestojí

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Woyta Zobrazit příspěvek
    Nerikej ze na booka nemas brasnu a nenosis si mys. Pripadne externi disk, sitove kabely, switch, ....
    je to divný, ale ne. Myš by jen překážela, externí disk maximálně v podobě flashdisku. Síťový kabel - to snad mají všude, na co nosit vlastní, eventuelně se použije wifi? Switch? Na co?
    Jediné příslušenství, které má nějaké opodstatnění je pouzdro. Já používám od číňanů neoprenové pouzdro, které o moc nezvětší velikost booku.

MIZ MIZ je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele MIZ
    Registrace
    Mar 2008

Rád bych si nějaký tablet pořídil. Přemýšlím usilovně, ale ne a ne přijít na alespoň jediný důvod. Na stolech, u kterých trávím mládí PC, v kapse všude sebou PDA s Androidem, takže vše potřebné [e-mail, web, chat, G+, fotky, videa ...] pořád po ruce. Takže na co tablet? Leda snad kdyby to umělo fungovat jako klasický trochu lepší tablet na kreslení...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od George eLzyx Zobrazit příspěvek
    je to divný, ale ne. Myš by jen překážela, externí disk maximálně v podobě flashdisku. Síťový kabel - to snad mají všude, na co nosit vlastní, eventuelně se použije wifi? Switch? Na co?
    Jediné příslušenství, které má nějaké opodstatnění je pouzdro. Já používám od číňanů neoprenové pouzdro, které o moc nezvětší velikost booku.
    S bookem hodne cestuju. Takze ho taham s prislusenstvim v brasne. Mys sebou nosim kazdy den i bez notebooku. (ty v praci mi moc nesedej). Wifi vsude neni stejne tak i kabel. A switch se hodi pri vymene souboru ci na lanparty.

MIZ: Myslim, ze ho tak lze vyuzit. Ja ho planuju pouzivat i jako USB monitor.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  2. Víkendová diskuze: PC sestavy
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 24-11-2012, 19:30
  3. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 11:06
  4. Víkendová diskuze: Tablet pro zábavu nebo na práci?
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 20-09-2011, 18:22
  5. Víkendová diskuze: Spolehlivost wi-fi
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 31-10-2010, 15:09