reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW36 - rza25: Be the first!

rza25 (24)|27.8.2011 00:31
Kolik času zabrala tvorba: 4h
Pointa wallpaperu: První v cíli

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ano
Tutorial: ne

Další komentář: použity pouze fotky desky z http://www.gigabyte.com
gigabyte.jpg
rza25 (24)|28.8.2011 00:24
Troch poladěná verze
gigabyte5.jpg
rza25 (24)|28.8.2011 00:37
tak ještě jedna snad lepší :)
gigabyte7.jpg
LeArchitecto (89)|28.8.2011 21:43
docela dost podobnej koncept jako ten muj, kemo
H3w3R (226)|28.8.2011 22:11
[quote=LeArchitecto;469559]docela dost podobnej koncept jako ten muj, kemo[/quote]

kdo nad tímhle tématem alespoň trochu přemýšlel, tak ho musel napadnout všechny koncepty, co v tomhle kole už jsou uploadnuté... je to dámo celkem svázaným tématem, takže doufám že tady nehodláš někoho osočovat, že používá a profituje z tvé "originální" myšlenky

btw mě scéna "aktu stvoření" napadla taky, ale přišlo mi to na wall až moc ujetý :D
looplo (128)|28.8.2011 22:18
[quote=H3w3R;469563]kdo nad tímhle tématem alespoň trochu přemýšlel, tak ho musel napadnout všechny koncepty, co v tomhle kole už jsou uploadnuté... je to dámo celkem svázaným tématem, takže doufám že tady nehodláš někoho osočovat, že používá a profituje z tvé "originální" myšlenky

btw mě scéna "aktu stvoření" napadla taky, ale přišlo mi to na wall až moc ujetý :D[/quote]
Bych rekl, ze v tomto pripade staci porovnat kvalitu a zpracovani jednotlivych wallpaperu, pak jiz neni treba resit, kdo prisel s napadem prvni.
kevin00 (10238)|28.8.2011 22:22
[quote=LeArchitecto;469559]docela dost podobnej koncept jako ten muj, kemo[/quote]

Už zase :notsure
rza25 (24)|28.8.2011 23:05
Tak aby bylo jasno, tenhle obrázek mě napadl hned v den kdy byla soutěž vyhlášena, bohužel jsem druhý den odjel za prací,
LeArchitecto - tvůj wall jsem viděl až po tom, co jsem vytvořil ten svůj, takže o nějakém kopírování myšlenky nemůže být řeč a navíc platí to, co tady řeklo už mnoho lidí, u takto zadaného téma wallu opravdu není moc možností, pokud ho ovšem chceš alespoň trochu dodržet :-)
A nakonec, to, že zpracování má trochu mouchy, je dáno mojí časovou vytížeností, prostě nemám čas vysedávat hodiny a hodiny u kompu a dolaďovat vše podle svých představ, proto také nedělám v 3D, protože časová náročnost je daleko větší, alespoň pro mě :-)

P.S.:looplo - Porovnáním kvality zpracování težko posoudíš, kdo s nápadem přišel jako první, poznáš podle toho pouze kolik času a zručnosti ten daný člověk má.
looplo (128)|28.8.2011 23:59
[quote=rza25;469570]
P.S.:looplo - Porovnáním kvality zpracování težko posoudíš, kdo s nápadem přišel jako první, poznáš podle toho pouze kolik času a zručnosti ten daný člověk má.[/quote]
Ja to myslel tak, ze neni nutne, aby se resilo to kdo s napadem prisel prvni, protoze toto provedeni asi v konkurenci s tim co ukazoval LeArchitecto neobstoji...
LeArchitecto (89)|29.8.2011 12:42
Co se všichni čertíte, byl to jen comment
Strogg_CZ (191)|29.8.2011 15:25
Zadání kola je tentokrát opravdu nešťastné a pochybuji, že by zde někdo něco kopíroval. Rozhodne spíše grafické umění než nápad a myšlenka do díla vnořená. Počkáme na H3v3ra s čím přijde.
H3w3R (226)|29.8.2011 15:58
[quote=Strogg_CZ;469644]Zadání kola je tentokrát opravdu nešťastné a pochybuji, že by zde někdo něco kopíroval. Rozhodne spíše grafické umění než nápad a myšlenka do díla vnořená. Počkáme na H3v3ra s čím přijde.[/quote]

He??? já se mám teda taky účastnit? :D to abych něco rychle po večerech splácal :notsure :idea