reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem S lianem A-3850

Thing (2)|29.8.2011 14:43
Hoj všichni mám tu takový problem nefunguje mi správně integrovana grafika liano AMD A8-3850 na Win XP instaloval jsem ovladače jak s cd k msi tak i nejnovější ze stránek AMD. Na Windows 7 to fachá jak má.

Když např spustím flatout 3 carnage tak to má jakoby lagy chvilku to jede plynule a pak jakoby na chvilku ani né zasek ale zrychlení snímků...jako kdyby to nějak snímky uplne přeskočilo jako kdyby jedete a jste cca 10m od auta a pak najednou už do něho naražíte ten to jev se projevuje různě např Crysis 2 docházi přeskakování snímku každou druhou sekundu skoro.

Zkoušel jsem i starší hry např. Max payne 1 a 2 ty se pro změnu zaseknou hned při loudingu potom co dám new game ve hře..ale ještě předtím se stáva že hejbám myší a to se bud na chvilku zmizí uplně nebo se objeví uplně na jiném místě...podotýkám ve windows 7 to fachá jak má...



předem dík za připadný rady

Jeste me tak napadlo pripadne písněte jestli někdo nemáte taky tenhle procák běhá vám to na winxp v cajku kdyžtak to pošlu zpátky do prodejny.
Thing (2)|29.8.2011 23:46
[quote=Thing;469637]Hoj všichni mám tu takový problem nefunguje mi správně integrovana grafika liano AMD A8-3850 na Win XP instaloval jsem ovladače jak s cd k msi tak i nejnovější ze stránek AMD. Na Windows 7 to fachá jak má.

Když např spustím flatout 3 carnage tak to má jakoby lagy chvilku to jede plynule a pak jakoby na chvilku ani né zasek ale zrychlení snímků...jako kdyby to nějak snímky uplne přeskočilo jako kdyby jedete a jste cca 10m od auta a pak najednou už do něho naražíte ten to jev se projevuje různě např Crysis 2 docházi přeskakování snímku každou druhou sekundu skoro.

Zkoušel jsem i starší hry např. Max payne 1 a 2 ty se pro změnu zaseknou hned při loudingu potom co dám new game ve hře..ale ještě předtím se stáva že hejbám myší a to se bud na chvilku zmizí uplně nebo se objeví uplně na jiném místě...podotýkám ve windows 7 to fachá jak má...



předem dík za připadný rady

Jeste me tak napadlo pripadne písněte jestli někdo nemáte taky tenhle procák běhá vám to na winxp v cajku kdyžtak to pošlu zpátky do prodejny.[/quote]

Bylo to starym sound blasterem live nevím proč mě to nenapadlo dřív to vyndat...:/