reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): problém s myší

Neregistrovaný (0)|29.8.2011 21:05
Tazatel: Martin

Znění dotazu: Zdravím. Rád bych poprosil o radu. U počítačové hry (konkrétně Warcraft 3: Frozen Throne) jsem si všiml, že má myš tropí hlouposti. Kurzor se chvěje, má postava se často odznačuje (tzn. jako kdyby se samo používalo pravé i levé tlačítko myši bez toho abych jej zmáčkl), jako kdyby sama jezdila po podložce a jako kdyby se samo používalo kolečko (postava se oddaluje a přibližuje pořád dokola) atd. Stane se tak vždy až po několika minutách hraní. Podobně problémy ve Windows a jiných hrách příliš nepozoruji, maximálně občas se myška někde trhne.

Problém je trochu složitější. Vyměnil jsem totiž už několik myší, podložek, vyzkoušel jsem každý usb port v NB a dokonce jsem ručně nainstaloval nejnovější ovladače a problém ne a ne zmizet. Také jsem počítač projel antivirem a nic nenašel.

Ocenil bych nějaké nápady, čím by to mohlo být nebo dokonce jak problém odstranit. Díky předem.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: NB: ASUS N73SV-TZ345X
myš nejčastěji tato: LOGITECH RX250
Zoidik (1405)|29.8.2011 22:25
Ovladače jsi instaloval i pro USB řadič? Respektive chipovou sadu?Jaké máš Winy?

Win 7 Pro už to vidím. Nepoužíváš doufám ovladače MS. Ty stojí za dvě věci jak jsem se sám přesvědčil.
Neregistrovaný (0)|30.8.2011 07:47
Díky za snahu, řešení však bylo jednodušší - stačilo vypnout touchpad. Sám jsem na to ale nepřišel.