Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problémy s PC (HW/SW): problém s myší

Neregistrovaný

Tazatel: Martin

Znění dotazu: Zdravím. Rád bych poprosil o radu. U počítačové hry (konkrétně Warcraft 3: Frozen Throne) jsem si všiml, že má myš tropí hlouposti. Kurzor se chvěje, má postava se často odznačuje (tzn. jako kdyby se samo používalo pravé i levé tlačítko myši bez toho abych jej zmáčkl), jako kdyby sama jezdila po podložce a jako kdyby se samo používalo kolečko (postava se oddaluje a přibližuje pořád dokola) atd. Stane se tak vždy až po několika minutách hraní. Podobně problémy ve Windows a jiných hrách příliš nepozoruji, maximálně občas se myška někde trhne.

Problém je trochu složitější. Vyměnil jsem totiž už několik myší, podložek, vyzkoušel jsem každý usb port v NB a dokonce jsem ručně nainstaloval nejnovější ovladače a problém ne a ne zmizet. Také jsem počítač projel antivirem a nic nenašel.

Ocenil bych nějaké nápady, čím by to mohlo být nebo dokonce jak problém odstranit. Díky předem.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: NB: ASUS N73SV-TZ345X
    myš nejčastěji tato: LOGITECH RX250

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Ovladače jsi instaloval i pro USB řadič? Respektive chipovou sadu?Jaké máš Winy?

Win 7 Pro už to vidím. Nepoužíváš doufám ovladače MS. Ty stojí za dvě věci jak jsem se sám přesvědčil.

Neregistrovaný

Díky za snahu, řešení však bylo jednodušší - stačilo vypnout touchpad. Sám jsem na to ale nepřišel.

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): Vykřičník na ukazateli myši
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-03-2014, 22:18
  2. Problémy s funkčností myši..
    Od Marhaus v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-02-2014, 17:02
  3. Myši: Problémy s myší
    Od Dash v sekci Periferie
    Reakcí: 3