reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Wifi po nainsta. ovladačů nejede

khedeja (38)|29.8.2011 22:35
Zdravím, prosím o radu, už jsem opravdu bezradný... Přítelkyni jsem chtěl přeinstalovat Netbook aby byl připravený na VŠ.
Toto je moje CCA 8 reinstalace daného netbooku ( Asus eeePC 1000H) vždy vše bylo OK a nikdy nebyl instalován žádný ovladač až teď si říkám, nainstaluji vše co do NB patří od výrobce ať je to kompletní :)

Můj problém: přeinstaloval jsem win7 ultimate, při dokončení instalace po mě chtěl systém přihlášení na wifi heslo. Vše proběhlo v pořádku, wifi šlapala. Najel jsem na support asusu a stáhl ovladače pro bluetooth, wifi a ještě další drivery. Vše hned naistaloval a restartoval NB, po tomto restartu už wifi nenaběhla ať jsem zkoušel co mě napadlo tak nic...
Dokonce jsem NB znovu asi 2x přeinstaloval a problém stále přetrává, všim jsem si, že ale u dalších reinstalací mě při dokončení instalace nenabízí přihlášení na WIFI.
Mohl by mi prosím někdo poradit co jsem pokazil ? A proč po reinstalaci a formátu disku problém přetrává ?:(




EDIT: Uvědomuji si, že jsem se překlikl v supportu a instaloval ovladače na XP. Ovšem po reinstalaci by měl být problém vyřešen ne ? Děkuji všem za rady.
Zoidik (1405)|29.8.2011 22:39
Formátoval jsi HDD při těch dalších reinstalech, nebo jsi instaloval systém bez formátu?
khedeja (38)|29.8.2011 22:41
Ano formát systému jsem dělal pokaždé.
kevin00 (10238)|29.8.2011 22:51
Odinstaluj veškeré ovladače a utility, které se vztahují k wifi kartě. Poté sem vlož ID zařízení.
Zoidik (1405)|29.8.2011 23:00
[quote=kevin00;469748]Odinstaluj veškeré ovladače a utility, které se vztahují k wifi kartě. Poté sem vlož ID zařízení.[/quote]

Nevím, ale zdá se mi, že v tom obrázku co přikládá, nemá wifi kartu, ale pouze ethernet. Jako by mu zmizela celé wifina z notase. Nebo vidim blbě?
Richmond (8084)|29.8.2011 23:05
[quote=Zoidik;469752]Nevím, ale zdá se mi, že v tom obrázku co přikládá, nemá wifi kartu, ale pouze ethernet.[/quote]
Přesně tak :thumb Pokud mě paměť neklame tak FN+F2 (nebo tam někde) se wifi zapíná
Zoidik (1405)|29.8.2011 23:08
Vypne úplně, že zmizí ze správce zařízení? :notsure
khedeja (38)|29.8.2011 23:22
Tak pánové hrál jsem si s tím dohromady asi 3 hodiny a opravdu jsem byl už bezradný, buď to bylo poblblou FN zkratkou nebo ve formátování jsem zapoměl zformátovat jeden oddíl který měl 7,8 GB a myslel jsem si celou dobu, že to je bootovací flashka :)
Děkuji všem za rady.
Araken (14)|29.8.2011 23:30
mel jsem podobny problem s integrovanou cteckou SD, vyzkousej tenhle postup:
1) zakaz wifi v biosu a pokud se zobrazi i ve spravci zarizeni
2) restart
3) vypni a vytahni na chvili baterii
4) restart
5) zapni v bisou a ve spravci
6) restart a mne fungovalo...