reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW36 - H3w3R: 1

H3w3R (226)|31.8.2011 23:59
Kolik času zabrala tvorba: cca 3 večery
Pointa wallpaperu: Gigabyte první v cíli

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: Ne
Brush: Ne
Obrázek, fotografie nebo textura: Ano
Tutorial: Ne

Další komentář: Gigabyte jako první probíhá cílem...
náznak boty (podrážka) stylizovaná do MB
gigabyte_finish.jpg
H3w3R (226)|1.9.2011 00:04
zdrojové obrázky použití pro tvorbu wallů (pouze 2 fota Gigabyte MB):

http://www.ixbt.com/mainboard/gigabyte/gigabyte-ga-k8ns-ultra-939-nforce3/mb-back-big.jpg

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/3929/4675_big.jpg



pozn.: mno asi si budu muset fakt najít víc času na zpracování... dokonce jsem musel stopnout render a výrazně ho zjednodušit (proto ten nedokonalý štěrk) :notsure
4675_big.jpg mb-back-big.jpg
H3w3R (226)|1.9.2011 07:58
hups...
ještě screen:
proof.jpg
dzandra (1368)|1.9.2011 08:03
Koukám, že jsi nahrával tak tak :-), jinak zatím můj druhý favorit
H3w3R (226)|1.9.2011 08:51
to u mě bývá zvykem :rolleyes:
ale musím dát stroggovi za pravdu, fakt to nehorázně lagovalo a jsem rád že jsem to stihl za minutu 12 (doslova)...
Strogg_CZ (191)|6.9.2011 19:41
No, nedá mi to, abych se na to nezeptal.

Upřesnění: Hlavním motivem wallpaperu musí být skutečná podoba aspoň 1 základní desky Gigabyte ze série A75 (pro procesory AMD Llano) a dobře rozeznatelné jedno z log Gigabyte obsažené v tomto archivu (jiná loga Gigabyte nejsou povolena) o minimální šířce 200 px.

Na obrázku je skutečná podoba desky ?

Nic proti H3v3rovi, ale to kolo dnes vyhlášené má stejné pravidlo, tak se tážu, abych věděl na čem jsem.
H3w3R (226)|6.9.2011 20:04
[quote=Strogg_CZ;471259]No, nedá mi to, abych se na to nezeptal.

Upřesnění: Hlavním motivem wallpaperu musí být skutečná podoba aspoň 1 základní desky Gigabyte ze série A75 (pro procesory AMD Llano) a dobře rozeznatelné jedno z log Gigabyte obsažené v tomto archivu (jiná loga Gigabyte nejsou povolena) o minimální šířce 200 px.

Na obrázku je skutečná podoba desky ?

Nic proti H3v3rovi, ale to kolo dnes vyhlášené má stejné pravidlo, tak se tážu, abych věděl na čem jsem.[/quote]

hádám, že chceš upřesnit, co znamená "skutečná podoba"... ta fotografie je v podstatě jen oříznuta do stopy a namapovaná na objekt, což by se nemělo považovat za nějakou "deformaci" nebo "úpravu" podoby desky... ale nevím, to ti asi bude muset vysvětlit někdo povolanější
Dash-POWER(CZ) (82)|6.9.2011 20:32
Je na tom nanesena displacement mapa, která dle odstinu černobíle určí nové souřadnice vertexu nebo polygonu. Pomocí Bump mapy by nešlo udělat prostorový dojem protože slouží jen k nanášení na objekty kde se dívá přímo, při natočení ztrácí Bump mapa svůj význam.