reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaké hry?

Devouver (304)|2.9.2011 04:33
Zdravím,

!!!UPOZORNĚNÍ!!!
Následuje spousta keců a únavnýho textu! Pokud nejste masochista přeskočte na další linku uvedenou pod tímto textem
______________
Kdysi jsem tohle tématu už zakládal a po nějaké době je to tu znovu :)
Ještě sice pár her v záloze mám (X3 terran conflict, Hearts of iron III Gold, Fallout new vegas)
Ale je to otázka měsíce či dvou (možná dřív) Hodně jsem si sliboval od X3, ale bohužel postupem hrou upadám do stereotypu (ničení lodí, nákup nových loí, základem, vyrážím ještě s větší flotilou a tak furt dokola)
u hearts of Iron snad ani nejde strávit moc času. Zahraju si nějaký scénář 2x či 3x a pak je to najedno brdo - stereotyp.
Fallout 3 se mi libil, však tento, no nevím zkoušel jsem to dřív, ale kvůli nedostatku pamětí mi to hodně padalo. A že by mě to nějak nadchlo?

Snesu všecko kromě MMO (tuhle etapu mám za sebou, grindovat stovky a tisíce mobů mě fakt nebaví, i když MMO jsou hlavně o komunitě) hororů (Fakt se nerad lekám) adventur a možná ještě pár věcí. Taky nemusím hry co za 4 hodiny projdu a můžu to vyhodit (MP moc nehraju je to šílenej stereotyp)
Nejvíc mě asi berou strategie a RPG (jéžiš kde jsou ty časy Might and Magic či baldurs gate?) Nejlepší asi když je to zkombinované dohromady (Třeba Mount&Blade)
Neopovrhnu ani staršíma hrama, i když sem zkoušel návrat ke starým falloutům či baldurs gate nedokázal jsem překopat odpor, i když vím jak skvělý hry to jsou, hold jsem už moc rozmlsanej.

Novější hry moc ee, většinou jsou to jen nafouknutý bubliny, posledně jsem se napálil u Dragon age 2, který sem si jak blbec předobjednal (Když byla skvělá jednička, tak u dvojky nemaj co zkazit) většinou totiž stahuju warez (pokud není demo ke hře) odzkouším a jestli se mi to líbí tak si koupím originál (A že těch her, co sem stáhl warez a pak plival nad tím jakej to je podraz na kupující hráče, fakt bylo) A někdy i když mám origo je stáhnout si crack třeba u GTA IV se myslel že mě omejou.

No co jsem hrál... no asi skoro všecko z AAA titulů kromě starcraftu II (Z nějakého záhadného důvodu se nechtělo spustit, tak sem zavrhl nákup origošky) A hry vycházející od května tohoto roku.
Spíš mě zajímají tituly, který nejsou tak propagovaný. Třeba takovej minecraft mi vydržel fakt dlouho, někdy se k němu i vracím.

Joa ataky mám rád Hardcore hry, hry pro blbečky alá WoW nejsou pro mě :) Nechci aby mě hra tahala za ručičku.

Jinak kdysi jsem viděl na nějakým videu hru dosti podobnou supreme ruler 2020 a hearts of iron, jednalo se spíše o takový mix. Od tý doby se mi nepodařilo název hry zjistit.
______________

Takže co hledám:

- Starší i novější hry.
- Ne MMO, lekavý hry, adventury, hry co dohraju za 4 hodiny. MP mě nebere (pokud se nejedná o něco komplexnějšího a nej jen běhat po mapě a sbírat k/d ratio)
- Preferuji strategie a RPG. Neopovrhnu ani slušným FPS či arkádou či něčím jiným.
- Preferuji hardcore hry, nemám rád když mě hra tahá jak deílka za ručičku

Co jsem hrál:
Z AAA titulů snad vše. Nehrál jsem AAA tituly od tohoto května. Je možné že mi z dřívějška nějaký unikl.
Co si tak namátkou vzpomenu - Crysis 1-2, Dragon age 1-2, Mass effect 1-2, nové CoD (Musím se přiznat že SP sem hrál na warez, vyhodit 1600 oknem kvůli 5 hodinám? To si raději koupím nové ramky) a navíc si nevzpomínám. Ale věřte že toho bylo hodně.
Poslední dobou sem hrál i Diablo II, ale jak říkám stereotyp :)
dzandra (1368)|2.9.2011 08:07
Reaguju dříve , než jsem dočetl a pak budu editovat, ale myslím ,že by jsi měl některé pasáže ohledně warezu z textu smazat. Jsou tu nějaká pravidla:rules, chápu, že to máš jen na vyzkoušení, měl jsem dobu kdy jsem měl podobně sehnané všechno, dneska mám vše, včetně hafa her origoš. Naštěstí U DA2 jsem si přečetl reakce hráčů, než jsem si ho koupil :D.

Jo diablo 2 Lod pařím na battle.netu pořád, ale nějak mě se.e co půl roku resset ladderu.
Teď nějaké ty, abych se přiznal všechno jsou starší kousky, ale všechny jem koupila rád hraju.
Dungeon Keeper , Dungeon Keeper 2, Jagged Alliance 2, Commandos Ammo Pack, Planescape:Tourment, Gabriel Knight, jsou tam i advetury, ale myslím ,že časově ti zaberou dost hodin.
16cmfan (2153)|2.9.2011 10:15
Deus ex a Deus ex Human Revolution
Devouver (304)|2.9.2011 16:16
No já neWarezuju tím způsobem že prostě stáhnu a jedu. Pokud se mi to líbí tak si hru koupím a warez smažu. Dřív vycházely ke všemu demíčka, dneska se na to kašle :( Tak sem sáhnul k tomuto způsobu. Nečestnost v tom nehledej :)

Jo dungeon keeper je super, jen škoda že sem to teď nedávno (4 měsíce?) zpátky hrál takže chvíli bude trvat něž se k tomu zase vrátím :) K dobrým hrám se vracím mno. Co se týče commandos hrál jsem jen 1 a 2 bylo to docela náročný na mozek, ale i tak supr hra.
No koukám samý starší kousky, ale to mi vůbec nevadí, teřab tu Jagged Alliance 2 vyzkouším určitě, akorát nevím kde sehnat origoš? Existuje nějakej shop, kterej prodává tyto tarý hry?

[quote=16cmfan;470395]Deus ex a Deus ex Human Revolution[/quote]

Hrál jsem :) Supr hry oboje.
dzandra (1368)|2.9.2011 21:43
Odpověď na to kde to koupit je odkazech. Já to nakupuju pomocí paypal přes www.gog.com, Navíc mají většinou víkendové akce na hry , ty jsou pak za polovinu. Pokud hru na gog koupíš, stáhneš si exe soubor a naistaluješ, žádné seriové čísla a podobně
Jinak můžeš mrknou na http://homeoftheunderdogs.net/, je tam kupa her na stažení, většinou abadonware(nebo nějak tak) a pomocí dosboxu to rozjedeš, pokud na tu hru má někdo stále práva tak ke stažení není.
Devouver (304)|2.9.2011 23:35
Jo určitě se juknu díky.
locek (6)|3.9.2011 11:56
Novejsi hry nehraju, ze starsich opravdu hardcore her doporucuju ceske Original War a Fish Fillets a pak dalsi strategii Cossacks. Ta me zabavila na hoodne dlouho
Devouver (304)|3.9.2011 15:59
[quote=locek;470555]Novejsi hry nehraju, ze starsich opravdu hardcore her doporucuju ceske Original War a Fish Fillets a pak dalsi strategii Cossacks. Ta me zabavila na hoodne dlouho[/quote]

COssack jou úžasná hra to větu ano. Bohužel nebaví mě to hreát furt dokola :)
Ty dvě výše zmíněné určitě vyzkouším. Dle recenzí a obrázků to vypadá dobře.
Nevýhoda starších her je ta že prostě už jich víc nebude :( A ty nový jsou buď na pár chvil a nebo stojí zaprd. Občas se objevípár vyjímek jako třeba World in Conflict nebo Dragon age
zeleny_mungo (57)|4.9.2011 17:48
No ak by si chcel HC hru orientovanú na multiplayer, tak jednoznačne odporúčam Red Orchestra 2. Teda ona ešte nevyšla, až za týždeň a 2 dni tuším. Hrám však betu a musím povedať, že v dobe mainstreamových ultra-arkád typu COD a BF je to hra, ktorú stojí za to skúsiť... A navyše je v celku nenáročná na hardware.

Bližšie info napr. tu: http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/red-orchestra-2-dojmy-z-hrani-multiplayer-bety-56835

//btw, je to vlastne fps a tankový simulátor v jednom.
NHKG (1136)|4.9.2011 18:04
Za sebe doporučím World of Tanks. Vyzkoušet to můžeš zadara, platit vůbec nemusíš, ale placení přináší pár bonusů. Neskutečně mě to chytlo a to i přes ty bugy a nic moc grafiku :D
astec (1823)|4.9.2011 18:27
[quote=NHKG;470773]Za sebe doporučím World of Tanks. Vyzkoušet to můžeš zadara, platit vůbec nemusíš, ale placení přináší pár bonusů. Neskutečně mě to chytlo a to i přes ty bugy a nic moc grafiku :D[/quote]

Čoveče to je pěkná hra, ale asi na to nemám, protože se akorát u toho vztekám a nic netrefím.
Richmond (8084)|4.9.2011 19:52
Jasně, vždyť je česká :thumb
locek (6)|4.9.2011 23:01
ja taky hraju world of tanks. nick locek, tedko jsem na tier 4 pziii a tier 5 stugiii (ale rad si zahraju i nizsi), tak muzem zaparit jestli chces.
Devouver (304)|4.9.2011 23:50
Jak sem říkal MP moc nemusím :) Člověk se u toho akorát rozčílí. I když world of tank je pěkná hra.
NHKG (1136)|5.9.2011 01:07
[quote=Devouver;470936]Jak sem říkal MP moc nemusím :) Člověk se u toho akorát rozčílí. I když world of tank je pěkná hra.[/quote]
Pokud se nechceš rozčilovat, tak to asi není hra pro tebe. U té hry je nasraný skoro každý (na volbu týmů, bugy, artilerie, demenci spoluhráčů, štěstí soupeřů a podobně), ale všichni to furt hrajou a baví je to. Ale jako Multiplayer to moc neber, každý tam jezdí na vlastní triko, kdyby ostatní kolem tebe nebyli tak dementní, tak by jsi ani nepoznal, že nehraješ proti botům.


[SIZE="1"]Asi jsi už hrál, ale pro jistotu, znáš Morrowind? Tu hru miluju a propaguju kde můžu.[/SIZE]