reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

poraďte HRU PROSIM

paint (103)|3.9.2011 18:12
Před měsícem jsem koupil hru zaklínač 2 nikdy předtím jsem hry typu zaklínač 2 nehrál . Ovšem zaklinač2 mě velmi zaujal spousta hodin zábavy poraďte prosím hry typu witcher 2 ?
jules79 (21)|3.9.2011 20:42
určitě zkus i Zaklínače 1, litovat nebudeš :thumb
Sommer (384)|3.9.2011 20:45
Na 100% doporučuji Zaklínače 1, některé události ve dvojce navazují na první díl.
Z dalších RPG doporučuju sérii STALKER, nebo třebas starší TES: Oblivion :)
dzandra (1368)|3.9.2011 22:19
No myslím že by se ti mohlo hodně líbit dragon age 1 , navíc teď jsem ho viděl v tescu za nějakých 249kč a potom mass effect 2 , obě mají českou lokalizaci
Devouver (304)|3.9.2011 22:19
Pokud tě baví RPG a nebráníš se starším hrám tak učitě Baldur's gate a fallout 1 a 2, Might and Magic série. Bohužel ač to jsou vynikájící hry, zřejmě tě odradí svým zevnějškem.
Pak by tě mohl bavit Dragon age (první díl), TES: Oblivion(Je to sandbox), Gothic 1-4, Risen, Deus Ex, KOTOR 1-2, Mass effect, možná novější Fallout (Je to skoro kopie oblivionu)
paint (103)|6.9.2011 09:16
Oo Velmi díky hnedle se podívám na youtube a rozvážím už se těším na new tituly . Jen ještě dragon age 1 . my leží v šuply netknuty nainstaloval jsem ale nedostal jsem se ani ke konci 1 úkolu nejde my nastavit ovládaní kamery myši opravdu nevím proč tušíte?
Sommer (384)|6.9.2011 11:06
Nedá mi to a stejně jako pánové nademnou ještě musím silně doporučit oba díly Mass Effectu. Někomu možná může vadit množství dialogů, osobně to ale nepovažuji za problém :)
Dosman (2)|6.9.2011 11:22
[quote=paint;470591]Před měsícem jsem koupil hru zaklínač 2 nikdy předtím jsem hry typu zaklínač 2 nehrál . Ovšem zaklinač2 mě velmi zaujal spousta hodin zábavy poraďte prosím hry typu witcher 2 ?[/quote]

Jestli máš na mysli RPG, z novejsich kousku zkus mass effect 2, dragon age nebo Deus ex:hunam revolution, ze staršich Baldurs gate, Fallout, Planescape torment nebo serii Gothic. Mimo to je žánr MMORPG kde stojí za vyzkoušení Lotro, Age of Conan nebo nové Starwars co vyjdou
paint (103)|6.9.2011 14:43
[quote=Sommer;471130]Nedá mi to a stejně jako pánové nademnou ještě musím silně doporučit oba díly Mass Effectu. Někomu možná může vadit množství dialogů, osobně to ale nepovažuji za problém :)[/quote]

JJ mass effect 2 právě hraji as na ty dialogy povedena hra stejně jako vše z dílny BioWare.
paint (103)|6.9.2011 14:50
[quote=Dosman;471133]Jestli máš na mysli RPG, z novejsich kousku zkus mass effect 2, dragon age nebo Deus ex:hunam revolution, ze staršich Baldurs gate, Fallout, Planescape torment nebo serii Gothic. Mimo to je žánr MMORPG kde stojí za vyzkoušení Lotro, Age of Conan nebo nové Starwars co vyjdou[/quote]

JJ spíše dávám přednost MMORPG . podívám se na tvé tituly díky A o těch star wars the old republic Tak na ty se velmi těším podle finálního traileru to bude velmi povedeni kousek i the force 1,2 také pro mě velmi povedené
Explosion (27)|13.9.2011 22:58
MU online stará klasika ;)
Jakesik (3)|27.3.2012 09:44
[quote=paint;470591]Před měsícem jsem koupil hru zaklínač 2 nikdy předtím jsem hry typu zaklínač 2 nehrál . Ovšem zaklinač2 mě velmi zaujal spousta hodin zábavy poraďte prosím hry typu witcher 2 ?[/quote]

Kromě Zaklínače 1 bych doporučil také Gothic 3 a 4. Mě osobně baví také velmi staré čtverečkové dungeony (Eye of the Beholder, Stonekeep, Ishar, apod.). Tyhle hry jsou k dispozici zdarma přes nějaký dos emulátor. Grafika sice nic moc, ale hratelnost je super.

Jinak se mi líbí i třeba hra s názvem Necronator II (http://cz.gamelicker.com/online-hra-necronator-2-1650), ta se dá zahrát taky zdarma. Sice nedosahuje kvality těch předchozích, ale zase se nemusí instalovat.