Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Používáte mobilní OS Android?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Používáte mobilní OS Android?

• Ano, jsem spokojený
    • Ano, ale raději bych jiný
    • Ne, ale chtěl bych
    • Ne, nemám zájem

Hlasování k této anketě je na homepage magazínu Svět hardware v horní části pravého sloupce.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Už ne a jsem spokojený

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sommer
    Registrace
    Dec 2007

Ne, a zatím mě k tomu ani nic nevede.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Nepoužívám, využívám operačního systému Maemo

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Nie, nemám záujem, zatiaľ mi stačí WinMobile

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Ne, mam Symbian a pokukuju po Wmobile.....

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

ano, přešel jsem z Nokie E51 na HTC Wildfire S.
    Spokojenost - cca 85-90%. Ten OS není špatnej, ale je vidět, že má ještě mouchy...
    (např. pokud se nastaví budík a tel se vypne, nezvoní, asi největší moucha, kteoru na tom OS shledávám. Osobně jsem ale zvyklý tel i tak nevypínat, jen zapínat mód letadlo, takže to ani tak neřeším)

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Prošlo mi rukama spoustu mobilů, které byly postavené na androidí platformě, ale i na vzdory tomu, že má manželka mobil s androidem já žádný nevlastním (a nyní ani žádný firemní).
    Otázka jak to bude v budoucnu. Zatím není důvod. Není to tím, že by byly ty mobily špatné (mouchy se jistě najdou), ale spíš tím jak já celkově pohlížím na mobily.

O.T.: Nechci tady rozpoutat diskuzi na téma mít a nemít mob. telefon (to už tady bylo), tak prosím respektujte můj názor, že je to čistě, ale čistě má osobní věc a názory některých jedinců nesdílím. Děkuji.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Mel jsem, zbavil jsem se ho.
    Jinak tohle k Androidu vazne celkem sedi http://www.mobilmania.cz/bleskovky/n...9/default.aspx

Pravidelný diskutér Avatar uživatele wthulmann
    Registrace
    May 2006

Ano a jsem spokojený a je mi úplně jedno že je to android.

(Kdyby tam byl iOS nebo WP tak by to na věci nic neměnilko. Tak nějak mám pocit, že by telefon fungoval tak jak má s kterýmkoliv z těchto systémů.)

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Já momentálně používám telefon se systémem Bada a jsem s ním spokojen. Nabízí mi například možnost nahrávat si zvuk z FM rádia. Momentálně se má objevit aktualizace, tak už se docela těším.
    Salamander
    Od kohokoliv jiného bych to bral, ale od člověka, který měl máslo na hlavě, a vlastně už tam ani nepracuje, tak asi ne.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Ne, nemám zájem. Teď pokukuju po novém telefonu a opět to bude Symbian. Jsem v podstatě rozhodnut pro Nokii C7.

Do tohoto stavu bych se chtěl taky někdy dopracovat. On ten telefon je někdy k vzteku. Jsi štastný člověk. Jediná praktická výhoda jakou může mít telefon (z mého pohledu), že pokud se člověku něco stane, může dát o sobě rychle vědět a přivolat si pomoc.
    Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Prošlo mi rukama spoustu mobilů, které byly postavené na androidí platformě, ale i na vzdory tomu, že má manželka mobil s androidem já žádný nevlastním (a nyní ani žádný firemní).
    Otázka jak to bude v budoucnu. Zatím není důvod. Není to tím, že by byly ty mobily špatné (mouchy se jistě najdou), ale spíš tím jak já celkově pohlížím na mobily.

O.T.: Nechci tady rozpoutat diskuzi na téma mít a nemít mob. telefon (to už tady bylo), tak prosím respektujte můj názor, že je to čistě, ale čistě má osobní věc a názory některých jedinců nesdílím. Děkuji.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Jinak tohle k Androidu vazne celkem sedi http://www.mobilmania.cz/bleskovky/n...9/default.aspx
    Jj, já ho taky dal pryč a ještě jsem dotyčnému za to zaplatil. Ne, že bych měl Nokii nějak extra v lásce, ale s tímhle má výjimečně pravdu. Jenomže pak je tu realita - tupý stádo vylízanců (bez pardonu) si koupí obil s androidem jako hračku, ne jako nástroj a vůbec jim není divný, proč tam maji předinstalovanej antivir

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ano, jsem spokojený

Keď som kupoval mobil s Androidom, bol som hlavne zvedavý na základe pozitívnych ohlasov. A teraz by som už nemenil. Prispôsobil som si OS pre vlastné potreby, nemám tam skoro nič, čo by som nepotreboval a na druhej strane, čo mi tam chýbalo, to som si doinštaloval. V určitých situáciách mi nahradí notebook.

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Mel jsem, zbavil jsem se ho.
    zareagujem citáciou z diskusie
    "Někdo si možná čůrá do nohavic ale nokia, ta si se*e do bot..."
    Nokia svojou tvrdohlavosťou zaspala dobu. Dlhé roky som jej mobily používal, až mi nakoniec zostala N6230, ktorú ešte stále používam, ale len ako telefón.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    ...Nokia svojou tvrdohlavosťou zaspala dobu. Dlhé roky som jej mobily používal, až mi nakoniec zostala N6230, ktorú ešte stále používam, ale len ako telefón.
    Nokia je "jen telefon", chytré telefony jsou bohužel jen na kapku leší úrovni než android s tím, že prohrávají v množství aplikací. Jenomže na druhou stranu si třeba zkus na androidu napsat česky smsku o jedné větě rukou (psaným písmem). PDA s PocketPC (před Windows Mobile) tohle dávaly levou zadní s prstem v nose (10 let nazpátek)

edit: jinak fakt úsměvná šlupka jsou třeba Wildfiry S (a nejen ty, i ty větší HTC) - čudlík na jednoduchý záznam zvuku to nemá (řekněme na úrovni mobilu Siemens S10), ale blbosti jako napsat si rukou poznámku na displej to má (nepoužitelné) Ale lidem se to líbí, takže koneckonců proč ne

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Android smartphone do 5000
    Od Gohan v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-04-2014, 10:03
  2. Android otočení plochy
    Od typek.cz v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-12-2011, 13:36
  3. Procesory: mobilní cpu- co to je?