Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Víkendová diskuze: IP kamery?

Neregistrovaný

Doma používám kombinaci synology NASu a dvou noname IP kamer (jedna doplněna o čínské infra světlo). Chodí to parádně, k záznamům mám přístup i z Android mobilu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

já uvažuji o kameře v prodejně. je tu ale jedna věc, buď musí někdo sedět před obrazovkama a hlídat, nebo se to bude nahrávat, ale kdo pak bude projíždět hodiny záznamu že? a v druhém případě sice budu mít zloděje nahraného, ale to mi bude docela k ničemu, když už bude dávno pryč. kdyby alespoň člověk mohl jeho obličej vytisknout a vylepit na dveře, aby si na něj lidi i prodavačky daly pozor. to se ale u nás nesmí. tak že si myslím že bez člověka co by byl placenej jen za koukání ip kamery do obchodu nemají až tak smysl.

na druhou stranu jednoduchost jejich použití o relativní cenové dostupnost je super.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Já si myslím, že ip-kamery jsou docela užitečné hračky. Řešil jsem doma jak pohlídat dvouleté dítě v bytě a přitom sedět u PC nebo noťasu a nemuset za ní pořád lítat po bytě co dělá. Tak jsem si koupil tudle TP-Link TL-SC3130G. Zabírá mi to jeden pokoj a část chodby, takže teď zrovna vidím jak tahá kočku za ocas. O kočku nemám strach ta si s malou poradí, ale o naše děti se asi bojíme všichni. Instalace a sprovoznění ip-kamer není složitá a myslím, že to zvládne každý trochu technicky zalozený uživatel.Tyto hračičky toho umí docela hodně, ale taky mají své mouchy jako každá taková hračička. Já jsem ale spokojen. Ip-kamera mi nabídla co jsem hledal a nemusel jsem hledat odbounou pomoc se sprovozněním.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

zajímavý produkt z kategorie IP. Nezkoušel jsem to osobně ale vypadá to dost dobře s tím čidlem.http://www.viakom.cz/zbozi/barevne-k...AD+syst%C3%A9m

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od wthulmann Zobrazit příspěvek
    má zkušenost s pár IP kamerama, žádná sláva (mimochodem, měl bych na prodej jeden Ovislink AirLive WL-5460CAM 802.11g Wireless, PAN/TILT, MPEG4). Nikdy nesplňovaly to, co jsme si od nich sliboval. Takže teď mám klasické kamery a digitatalizační kartu v serveru a možnostmi je to někde úplně jinde. Mluvím tedy hlavně o obrazu. Noktovize se zoomem/tiltem kombinovaná s obrovským záběrem... takové IP kamery se prostě neprodávají.
    Jj. tak ještě jaká cena karty a kamer? Na rozdíl od OvisLinku......
    Zajímavá úvaha okolo kamery za3k a systému za 30....to už i slepice na dvorku rozezná. ýe ta dražší je jaksi lepší........

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Mno myslím si že na polovinu věcí je používání IP kamer zbytečné když už mám nějaký větší okruh bude účelnější použít normalní kamery + server ne?

Neregistrovaný

Jak zjistim IP svoji kamery. Jedná se mi o to, ze do telefonu jdou stahnout ruzne aplikace na IP kamery, ale nedokazu tam zadat tu svou doma. Vite nekdo jak na to? Dekuji.

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

A což třeba parkovací kamery? Myslíte, že bezdrátový videostream je tam využitelný? Někde jsem viděl srovnatelnou s touto https://www.2din.cz/couvaci-kamery/ccd-parkovaci-kamera-vw-golf-vii-4035, akorát bez drátů, myslím, že byla na aliexpress, výrobce zaručoval, že z této kamery je možný stream přímo do smartphonu. Nakolik je taková investice rozumná?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  2. Víkendová diskuze: Synchronizace dat
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-10-2012, 21:32
  3. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?