reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kancelarska zidle kolem 2500,-

mr_lizard (10)|9.9.2011 12:24
Ahoj, nevim, jestli se jedna o typicke "prislusenstvi".

Ale potrebuji poradit s nakupem zidle k PC. Nasedim nad nim tak stredne hodne casu:-) O problematice zidli, jejich pohodlnosti/zdrav. nezavadnosti bohuzel nevim nic. Vybirat si tak mohu pouze vizualne.

Nemam na ni ted ani moc penez. Takze dost mozna hledam nejaky reseni ze sorty "nejmensi zlo".

Predem diky za tipy (at uz e-shopu, znacek, nebo konkretnich zidli). Predesilam, ze me zajimaji vase vlastni zkusenosti, nebo hlubsi znalost tematu. A ne takove to "slysel jsem, ze kamos kamose si pochvaluje tamto" apod.:-)
Salamander (6177)|9.9.2011 12:30
Mozna neco takoveho ... vypada, ze je celkem slusne nastavitelne :)
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000POF&Search=calypso&SearchType=1
locek (6)|9.9.2011 14:16
Ja uz asi pul roku sedim v zidly Markus z Ikei a nemuzu si ji vynachvalit. Presne kopiruje moje zada (jsem 184 cm vysoky), ma podpera pod ruce, polstar za hlavou a je takova prodysna, takze se v ni vubec nepotim.
arkij (90)|9.9.2011 16:23
[quote=mr_lizard;471873]Ahoj, nevim, jestli se jedna o typicke "prislusenstvi".

Ale potrebuji poradit s nakupem zidle k PC. Nasedim nad nim tak stredne hodne casu:-) O problematice zidli, jejich pohodlnosti/zdrav. nezavadnosti bohuzel nevim nic. Vybirat si tak mohu pouze vizualne.

Nemam na ni ted ani moc penez. Takze dost mozna hledam nejaky reseni ze sorty "nejmensi zlo".

Predem diky za tipy (at uz e-shopu, znacek, nebo konkretnich zidli). Predesilam, ze me zajimaji vase vlastni zkusenosti, nebo hlubsi znalost tematu. A ne takove to "slysel jsem, ze kamos kamose si pochvaluje tamto" apod.:-)[/quote]

Projdi si "markety" s nábytkem, kde mají kancelářské židle a na všechny, co se Ti budou líbit se tak na 10 minut posaď a pošteluj si je. Jedině tak poznáš, která je pro Tebe vhodná.
My jsme tak vybírali pro kolegy v práci a každej si musel v daným cenovým limitu najít tu svoji. Teď jsou všichni spokojeni, přičemž mezi sebou by si je neměnili, protože každýmu vyhovuje něco jiného a o těch druhých říká : Jak na tom můžeš sedět?
Taky si samozřejmě prohlídni materiál a zpracování, aby Ti něco vydržela.