Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Hledám HDD caddy na ASUS G53JW

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Zdravím!
    Plánuji si přidat druhý disk do notebooku ASUS G53JW a k tomuto účelu hledám, a to bohužel zatím bezvýsledně, eshop, kde bych si koupil HDD caddy (rámeček / držák na hadr / ...). Z dosavatního hledání je mi jasné, že běžné české eshopy takovými produkty nedisponují. A to bohužel ani 'oficiální' prodejci (ti ani nereagují na emailové dotazy, ale to je věc jiná).
    Zatím jsem našel zmíněný rámeček jen v několika severoamerických eshopech, které s distribucí za hranice mají problém. Na eBay sice je, ale za dvojnásobnou cenu.

link na caddy u amerického ASUS prodejce (nejsem si jistý, jak to zde chodí, takže nevím jestli jsou linky přípustné; pokud ne, sorry):

http://us.estore.asus.com/index.php?..._detail&p=3451

Můj první dotaz tedy zní: Neví někdo, kde bych rámeček sehnal? (S tím, že preferuji české prodejce)

Pokud ho nebudu schopen sehnat, viděl jsem 'domácí' řešení: místo rámečku HDD obložit kartonem nebo něčím podobným (plánuji běžný disk, ne SSD). A to nějak podobně, jak to je zde:

http://forum.notebookreview.com/asus...ard-drive.html

Z toho vyplývá druhý dotaz: Nemá někdo zkušenosti s tímto řešením? Nebude to vibrovat nebo vydávat hlasité zvuky? Co si o tom myslíte?

Díky za případné rady!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Díky moc!

edit: Hm. Ale cena 300 za dopravu u zboží v hodnotě 400 (oboje bez DPH) je docela dost
    Naposledy upraveno uživatelem WeWereStars: 09-09-2011 v 20:22

Podobná témata

1. Hledám: RTS 2. sv. v.
    Od typek.cz v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-09-2012, 14:47
  2. HDD caddy pro Dell XPS L502x
    Od CommanderZ v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 04-09-2011, 23:18
  3. Hledám