reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Click2Play - testování služby

r34ktor (7477)|10.9.2011 18:00
Včera mi v e-mailové schránce přistála pozvánka na testování služby Click2Play (za níž stojí společnost Comgad), které probíhá od 9. do 11. září 2011. "Odměnou" vám bude plná verze hry Černobyl - Nová hrozba.

Každopádně mě zajímalo, s čím se vytasí nový hráč, který chce na českém trhu konkurovat zavedeným značkám (Stream, Direct2Drive, GamesGate, Impulse, GOG apod.). Má přinášet zejména lokalizované verze her (i menších vydavatelů), tak uvidíme jaká bude ostrá nabídka.

K distribuci je použit Pando Media Booster, který pracuje na principu Peer Cloud. Instalace proběhla OK, jen jsem mu zakázal automatické spouštění a zásuvný modul, kterým tiše obdařil Firefox. V pokročilém nastavení lze omezit upload, ale prakticky jsem ho měl stále stejný. :angry

Další zádrhel nastal při samotném stahování hry. Po určité době manažer prostě spadl, nebo vykazoval různé podivné stavy.



Nakonec se sice zařadilo, ale takto si bezproblémovost nepředstavuji. Možná je na vině nějaká nekompatibilita s 64-bit OS (testována Vista HP), ale to by dnes neměl být problém.

Pokud to někdo bude mít chuť také vyzkoušet, nechť se podělí o své dojmy.