reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zařízení USB nebylo rozpoznáno po připojení flashky na 1 PC

matata (164)|14.9.2011 13:30
Ahoj,
na jednom pc mi to pise pri zasunuti flashky, ze zarizeni usb nebylo rozpoznano. Na ostatnich pc ty flashky normalne bezi. Nevite prosim co by se s tim dalo delat? Díky moc.
DrZelenka (2491)|14.9.2011 14:36
Nezapojuješ tu flasku do předního panelu, nebo nějakého HUBu? Zapoj ji přímo do desky (zezadu PC)
matata (164)|14.9.2011 14:41
zkousel jsem to zepredu i zezadu a nejde to...
xmarek (1676)|14.9.2011 15:24
To, že to zahlásí, že zařízení nebylo rozeznáno znamená, že systém nenašel ovladač pro patřičné PID (product ID) a VID (vendor ID). Systém se pokouší ovládač nejprve najít v systému a posléze na netu. Pokud jej najde zapíše určité údaje do registru a ovládač stáhne do systému. V případě, že jej nenalezne, tak zobrazí chybu. Pak je nutné nainstalovat ovládač ručně.
superdrooper (208)|14.9.2011 16:16
[quote=xmarek;472668]To, že to zahlásí, že zařízení nebylo rozeznáno znamená, že systém nenašel ovladač pro patřičné PID (product ID) a VID (vendor ID). Systém se pokouší ovládač nejprve najít v systému a posléze na netu. Pokud jej najde zapíše určité údaje do registru a ovládač stáhne do systému. V případě, že jej nenalezne, tak zobrazí chybu. Pak je nutné nainstalovat ovládač ručně.[/quote]

Mně se takhle začala hlásit jedna flashka, nejdříve ji systém v pořádku našel, ale hlásil, že je nutné ji naformátovat, i když na ní jsou minimálně 2 GB dat, přičemž po nějakém čase začal systém hlásit, že zařízení nebylo rozpoznáno. Flashka tedy nejspíše definitivně odešla do křemíkového nebe. :D
Gohan (142)|14.9.2011 16:18
Mám podobný problém s klávesnicí Wolfking timber Wolf, před cca 4mi hodinami jela v pohodě, vypnul jsem PC a když jsem jej znova pred chvíli zapnul, tak mi ani nenajely windowsy, notebook se opakovane restartoval a až po vytažení klávesnice z USB se načetly windowsy. Po zapojení klávesnice to hlásí že zařízení nebylo rozpoznáno.
Georginek (2957)|14.9.2011 16:29
To je ta vopicarna s tou kulatou plackou co? No a co zkusit jednoduchou vec.... V ovladacich panelech klavesnici odebrat, resartovat, zapojit a mel by se nainstalovat ovladac znova. Pripadne ji nainstaluj z CD znova.....
Gohan (142)|14.9.2011 16:33
Driver k tomu neni, je to plug and play. Zkousel jsem odebrat a znova zapojit ale nezkoousel jsem restartovat, vyzkousim.
Gohan (142)|14.9.2011 16:38
Nic se nezmenilo. Stale nejde rozpoznat.