reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Seznam zařízení připojených do USB.

Arny_CZ (146)|14.9.2011 15:09
Ahoj, měl bych takový zvláštní dotaz. Ukládá si Windows XP nějaký výpis o tom, kdy a jaké zařízení bylo připojeno do určitého USB portu? U starého NB mám 4 USB porty a potřeboval bych z určitého důvodu zjistit, jaké zařízení bylo do jednoho z portů naposledy připojeno. Resp. vím, co se připojovalo, ale potřebuji zjistit, v jakém USB portu to bylo. Nevím, zda je vůbec možné ve Windows otevřít nějakou "historii připojení", ale pokud ano, moc by mi to pomohlo. Díky moc předem za nějaké rady.
Richmond (8084)|14.9.2011 15:15
Tenkrát jsem něco zahlídl na Hirens Boot CD - sloužilo to k detekci všech v minulosti vložených zařízení (i vypojených), ale na název si z hlavy nevzpomenu :turtle
zsdx (2098)|14.9.2011 20:57
Nevim, co je na Hirensu, ale zkus USBDeview - u nekterych zarizeni je vyplnena i polozka Hub/Port.
A tvuj duvod? (Jestli to neni tajny :)) Me treba CDMA modem vytvori jiny COM port :(
Arny_CZ (146)|14.9.2011 21:27
[quote=zsdx;472739]Nevim, co je na Hirensu, ale zkus USBDeview - u nekterych zarizeni je vyplnena i polozka Hub/Port.
A tvuj duvod? (Jestli to neni tajny :)) Me treba CDMA modem vytvori jiny COM port :([/quote]

Moc děkuji za snahu. Program jsem stáhnul a spustil, našel jsem to dané zařízení, ale "jak na potvoru" u něj zrovna není informace, ve kterém USB bylo připojeno. U některých položek to je, ale tady zrovna ne :(
Richmond (8084)|15.9.2011 01:33
[quote=zsdx;472739]Nevim, co je na Hirensu, ale zkus USBDeview[/quote]

...přesně tohle ;)